Есть ответ 👍

Твір на тему "українські народні пісні і сучасність" .​

254
380
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1)да, ведь на важной встрече ты врятли будешь общаться как с друзьями: ) 2) нет, люди до изобретения бумаги уже писали, начиная со стен пещер, заканчивая берестой 3) да, что в ней может быть неверного? 4)нет, косынка на голову, косяк у двери, косой паренек. совершенно разные слова

жанр: народна козацька пісня.

тема: зображення військового походу козаків.

ідея: уславлення мужності та відваги дорошенка, сагайдачного, козацького війська.

основна думка: уславлення відваги та моральних цінностей козаків, коли особисті інтереси поступалися перед громадськими.

художні засоби.

епітети: зеленою горою, військо запорозьке, кониченько вороненький, сильне-дужий, необачний.  

анафора: «веде…», «під ним…», «да ….».

риторичні вигуки: «веде своє військо, веде запорозьке хорошенько! », «…сильне-дужий! »,   « необачний! », «гей, хто в лісі, озовися! », «… не журися! ».  

риторичне звертання : «гей, хто в лісі, озовися! ».

порівняння: «мені з жінкою не возиться; а тютюн да люлька козаку в дорозі знадобиться!  

 

пісню можна поділити на дві частини. у першій разом із женцями проводжаємо у похід військо запорізьке, славних дорошенка та сагайдачного. у другій частині підкреслюється служіння громадським інтересам, які стоять перед особистими. за поверховою незворушністю слів про жінок, насправді криється те, що заради спокою рідних домівок козаки готові були перебувати у важких походах, віддавати своє життя. пісня пафосна, бадьора, оптимістична, наповнена тонким гумором та самоіронією.

Популярно: Українська література