Есть ответ 👍

Коли в українській мові треба писати м'який знак, а коли ні

199
467
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


М'який знак уживаємо. після букв д, т, з, с, ц, л,н і буквосполучення дз, що закінчують склад, на позначення їхньої м'якості. у суфіксах ськ, цьк, зьк, еньк, оньк, іньк, есеньк, ісіньк, юсіньк. для позначення м'якості приголосних перед о. для позначення м'якого л перед наступним приголосним й у кінці слів іншомовного походження. у буквосполученнях льц, льч, ньч, ньц.у словах іншомовного походження після д, т, з, с, л, н перед й, я, ю, є, ї та йо. після м'яких приголосних перед я, ю, є, ї в російських прізвищах. м'який знак не вживаємо. після р у кінці складу. після н, перед ж, ч, ш, щ та суфіксами ств(о), ськ(ий). після губних б, п, в, м, ф у кінці слова та після йо. після шиплячих ж, ч, ш, щ, дж у кінці слова. між подовженими приголосними. в українських прізвищах після д, н, т перед суфіксами ченк(о), чук, чишин.між приголосними, первий з яких пом'якшується під впливом наступного. у буквосполученнях лиц, лч, нц, нч, зк, ск (не є суфіксами); алн(о), илн(о). після кінцевого ц в іменниках іншомовного походження чол.роду, а також у коротких словах звуконаслідуваннях.

Поиск...

Darnik avatar

Darnik

19.03.2013

Українська мова

5 - 9 классы

ответ дан

До іть виконати морфологічний розбір числівників: дві, п'ять, сто. 1) Частина мови. 2) Початкова форма(називний відмінок) 3) Розряд за значенням: кількісний чи порядковий для кількісного - власне кількісний, дробовий , збірний, неозначно - кількісний. 4) Простий складний чи складений 5) Відмінок, рід, число 6) Синтаксична роль у реченні

1

СМОТРЕТЬ ОТВЕТ

ответ

4,0/5

51

ukrvchytelka

новичок

1 ответ

8 пользователей, получивших

Дві - числівник, п.ф. - два, кільк., власне кільк., простий, множ., ж.р. (відмінок скоріше Називний, точніше відмінок і синтаксичну роль можна визначити лише за контекстом - у словосполученні чи реченні)

П'ять - числівник, п.ф. - п'ять, кільк., власне кільк., простий (числа і роду немає, відмінок скоріше Називний, точніше відмінок і синтаксичну роль можна визначити лише за контекстом - у словосполученні чи реченні)

Сто - числівник, п.ф. - сто, кільк., власне кільк., простий (числа і роду немає, відмінок скоріше Називний, точніше відмінок і синтаксичну роль можна визначити лише за контекстом - у словосполученні чи реченні)

Популярно: Українська мова