Есть ответ 👍

Твір на тему новелла дари волхвів

102
431
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ответ: «дари волхвів» стало одним із найкращих і найпопулярніших новел о. генрі. у ньому відчувається душа автора, найпоказовіші риси його таланту, воно дарує людям віру в любов.

объяснение: дія відбувається у місті  нью-йорк  напередодні  різдва  у бідній квартирі молодого подружжя джима і делли. вони палко закохані й увесь рік таємно збирали гроші на подарунки один одному. на жаль заощадження виявилися мізерними. так, делла змогла заощадити лише  долар  і вісімдесят центів, які далися їй неймовірними зусиллями, адже дохід їхньої сім'ї на тиждень становив усього лише двадцять доларів і їй доводилося торгуватись із бакалійниками за кожен цент. цих грошей було замало на особливий подарунок для джима. тому напередодні різдва вона зважується пожертвувати найдорожче, що вона мала, ― «каштановий водоспад» її волосся, яке «спадало аж за коліна». отримавши у перукарні гроші за свої розкішні коси, вона щаслива і окрилена надією побігла по крамницях на пошуки особливого подарунка. їй пощастило нарешті знайти і придбати своєму коханому чоловіку платиновий ланцюжок для годинника. однак, як виявилось згодом, джим продав свого золотого годинника, якого він успадкував від батька і діда, задля подарунка коханій деллі. він придбав для неї набір чудових, омріяних деллою, черепахових гребенів для волосся, оздоблених дорогоцінними камінцями, які так пасували до її розкішного каштанового волосся, якого вже, на жаль, не було.

фінал новели і сумний, і щасливий одночасно. сумно, що кожен віддав найцінніший свій скарб заради непотрібного подарунка, але ці жертви щасливі для закоханих. вони довели, що кохання безцінне, подарували один одному любов, відданість, готовність до самопожертви. автор називає цих двох закоханих найсправжнішими волхвами, які обмінялись безцінним подарунком


зараз настала епоха інформаційних технологій: комп'ютерів, ноутбуків, мобільних телефонів, інтернету. тому часто доводиться чути, що інтернет та книжка стали ворогами. мовляв, інтернет витіснить надруковану книгу. а я думаю, що це абсурд.

раніше те саме казали про телебачення. але минули роки, а люди, в яких є вдома телевізор, все одно купують книжки, беруть їх у бібліотеці, читають. а не читають книг ті, хто й без телевізора та інтернета нічого б не читав. просто раніше ці люди розводили теревені на лавках, а тепер роблять це в інтернеті та граються смартфонами.

я вважаю, що інтернет, навпаки, є книзі. зараз будь-який твір літератури можна знайти в електронних бібліотеках та почитати. наприклад, твори для шкільної програми. раніше для цього потрібно було йти в бібліотеку, в книжковий магазин або просити книгу у друзів. а тепер можна читати з монітора комп'ютера, роздрукувати твір на аркушах паперу або користуватися спеціальним пристроєм - «електронною книгою».отже, книги стали доступніші завдяки інтернету.

ще я вважаю, що книга в електронному вигляді все одно не замінить «живу». монітор навантажує очі, перед ним не посидиш без кінця. інтернет-книга не може слугувати подарунком на день народження або інше свято. в ній немає гарних ілюстрацій, як в друкованій, до того ж друкована книжка сповнена якоїсь особливої чарівності. її можна взяти до рук, погортати, вона пахне друкарнею.

я бачу тільки один мінус для книг в тому, що поширився інтернет. я пам'ятаю, раніше ми обмінювалися книжками, а потім обговорювали, що кому . а тепер попросиш книгу, а у відповідь: «скачай в інтернеті». не всі розуміють, що читати «живу» книгу приємніше, а потім хочеться поділитися тим, що прочитав.

Популярно: Українська література