Ть скласти рекламу до твору чарлі і шоколадна фабрика.

292
394
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


це завдання спрямоване на визначення головної думки твору "чарлі і шоколадна фабрика" р. дала.

     

          «чарлі і шоколадна фабрика» - чарівна казкова повість р. дала, що розповідає про подорож малого чарлі на шоколадну фабрику загадкового містера вонки. головна думка твору досить повчальна та моральна: людина з особливими духовними цінностями, глибоким внутрішнім світом завжди має перевагу перед хитрістю та ненажерливістю.

          твір насичений різноманітними образами. на сторінках казки читач знайомиться із августом, улюблене занняття якого – поїсти; із розпещеною і примхливою верукою; із хлопчиком майком, що не може жити без телевізора. контрастом до всіх цих образів вситупає чарлі бекет – малий із небагатої родини, який наділений щирістю, теплотою, смиренністю та милосердям.

        саме завдяки своїй порядності та вірі у мрію головний герой зриває джек-пот, здобувши прихильність власника фабрики. історія дуже повчальна. навіть у таких родинах, які на перший погляд благополучними, де діти смачно нагодовані, гарно одягнені та мають іграшки, бувають проблеми. головне  у вихованні дитини – не фінансові радощі, а люблячі батьки, які можуть дати дитині належне виховання. саме тоді дитина виросте здоровою, щасливою, успішною та психологічно стійкою особистістю.


З давніх-давен люди прагнули літати. Як відомо, літати можна реально й уявно: у небесних просторах і душею, помислами. Тому образ крил є багатозначним. Він має давні традиції в літературі. Образ людини з крилами зародився ще в античній літературі. Адже відомо, що крила у Давній Греції символізували любов і перемогу. Недарма давньогрецький бог торгівлі Меркурій зображувався у взутті з крильцями, що означало здатність до величезного духовного піднесення. Міфологічні герої Дедал та Ікар намагалися злетіти до небесних висот. І хоча Ікар загинув у небі, головне все-таки те, що в нього було нестримне прагнення польоту. Відомо також, що давньогрецький філософ Платон уважав крила ще й символом розуму.

Образ крилатої людини набув популярності у світовій літературі. Він присутній у творах Гарсіа Маркеса, Л. Толстого, Ф. Кафки, Р. Бредбері, В. Симоненка та багатьох інших. Не змогла не звернутися до цієї теми і відома українська поетеса Ліна Костенко. Образ крил є у поезіях "Чайка на крижині" і "Крила", що складають диптих.

У вірші "Чайка на крижині" змальовано образ самотньої чайки, що пливе на крижині. Людина дивується її хоробрості, адже "крижина тонка", їй незрозуміла самотність пташки, адже "чайки держаться гурту". Але чайка дала їй гідну відповідь:

Дивна людино!

Я ж маю кила.

Нащо крилатим ґрунт під ногами?

Крилату чайку важко зрозуміти пересічній людині, яка боїться труднощів. Чайка здатна літати високо у небі, а не повзати по землі, бути однією з натовпу. Інколи, якщо бачиш чайку над морем, здається, що вона летить кудись цілеспрямовано, знає щось таке, чого не може зрозуміти людина.

Популярно: Українська література