Есть ответ 👍

Укажіть території україни де можна помилуватися шипот та учан-су?

197
269
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ответ:

учан-су (автономна республіка крим)

водоспад у криму, на однойменній річці. найвищий водоспад україни. розташований на висоті 390 м над рівнем моря, на південному схилі гори ай-петрі, за 6 км на північ від ялти.

водоспад утворений річкою учан-су, яка бере початок під уступом ай-петринської яйли на значній висоті і тече вниз з дуже великим ухилом. у нижній течії річка утворює ще три невеликі водоспади. учан-су протікає через західну частину ялти, в море поряд з готелем «ореанда». довжина річки — 7 км, площа водозбірного басейну — 28,9 км

шипіт (закарпатська область)

ши́піт (ши́пот) — водоспад в українських карпатах, на північних схилах гірського масиву полонина боржава, при підніжжі гори гемби; гідрологічна пам'ятка природи місцевого значення.

розташований у неглибокій ущелині річки пилипець (притока репинки, басейн тиси), у межах міжгірського районузакарпатської області, приблизно за 10 км від залізничної станції воловець, за 6 км від села пилипець.

водоспад утворився на місці виходу стійких пісковиків палеогену й гравелітів з тонкими прошарками сланців. особливо багатоводний водоспад навесні, коли на схилах гемби тануть сніги. сюди організують спеціальні автобусні екскурсії із санаторіїв і пансіонатів закарпаття і прикарпаття. за 300 метрів від водоспаду розташований гірськолижний підйомник (це служить орієнтиром для охочих відвідати водоспад).

объяснение:


проблема увеличения разрыва между развитием стран севера (развитыми) и странами юга (развивающимися):

-   в развитых странах продолжается демографический кризис (количество родившихся меньше количества умерших людей) - в развивающихся странах наоборот продолжается быстро увелчиваться население (демографический взрыв)

- из-за низкого уровня развития стран юга не удается решить проблему голода, в тсранах севера - проблема избыточного веса у населения

- большинство населения мира живет в развивающихся странах - проблема загрязнения природы продолжает обострятся - развивающиеся страны не могут ее решить в следствии своего нищего состояния бюджета

- увеличивающийся разрыв между развитыми и развивающимися странами ведет к увеличению терроризма и экстримизма - человеческая жизнь в развивающихся странах дешевая, несправедливость в распределении доходов

- варворское отношение к природе в развивающихся странах ведет уничтожению разнообразия видов растений (выжигают для подсечно-огневого земледелия в странах африки, например) и уничтожение исчезающих видов животных (продажа шкур, кожи, например, аллигаторов)

Популярно: География