Есть ответ 👍

Напишіть твір-роздум "барви українського слова" ! завчасно дякую !

142
475
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ніби просте слово «барви», а який місткий глибокий зміст можна в нього вкласти. адже словом можна підтримати, можна знищити, можна понівечити все життя, а можна зробити людину щасливішою. таке воно звичайне-незвичайне слово. його барвисті відтінки відтворюють внутрішній світ людини, показуючи її ставлення до оточуючого суспільства, до оточуючого світу, до природи. я не хочу писати твір, в якому будуть чергові фрази, цитати відомих поетів, митців. собі на меті ставлю відтворити суспільне значення барвистості українського слова, слова взагалі…

у наш час боляче постає питання інформаційної війни. і знову саме слово стає основним інструментом! саме з його піднімають народні маси, намагаються протиставити націю проти нації. мова наша така мелодійна, неповторна, бо увібрала в себе гомін полів і лісів, вона зіткана калиною, барвінком і вишневим цвітом. для кожного українця рідне слово пов’язане з крає, з картинами сільської природи і міськими пейзажами. у ній відбиваються звичаї, традиції, розум і досвід, кра­са і сила українського народу. ще в дитинстві вона є нам пізнати світ, відкривати для себе таємниці життя. без мови не може розвиватися жодна нація, бо вона є людям обмінюватися думками, висловлювати почуття, досягати взаєморозуміння, створювати духовні цінності.


Відповідь:

“Гамалія” Шевченко

 Гамалія — історична поема відомого українського поета і філософа Тараса Григоровича Шевченка.

Тема “Гамалія”: зображення успішного морського походу запорозьких козаків до Туреччини заради порятунку братів-християн. Показ у пер-соніфіковано-алегоричній формі військової доблесті, вправності запорозьких козаків.

Ідея “Гамалія”: уславлення сили, мужності козаків-патріотів, для яких неволя, полон — це ганьба, а також згуртованості козацької громади.

Популярно: Українська мова