Halimedy
01.12.2021 09:06
История
Есть ответ 👍

Возьми интервью у двух трёх человек чтобы выяснить какое значение имеет для них местные обычаи и традиции сравни их

122
376
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

Васиози
4,5(94 оценок)

галичина , буковина та закарпаття наприкінці xviii - початку xix ст. були найвідсталішими австрійськими провінціями. кріпосництво заважало розвитку промисловості і сільського господарства. велике феодальне землеволодіння було панівним у закарпатті та східній галичині. на буковині ж переважала маса селян-власників (до 30%).

входячи до складу багатонаціональної австрійської імперії, західноукраїнські землі, в свою чергу, були багатонаціональними. поряд з представниками корінної нації - українцями, тут в різний час оселилося чимало поляків, євреїв, угорців, німців, румунів і т. д. але українці переважали: на кінець xviii ст. їх було 2,2 млн з 3,5 млн загального населення.

хоча ці українські території існували окремим життям, і їхня доля мала багато спільного: українське населення зазнавало постійного соціального та національно-релігійного гноблення: у східній галичині-з боку польської шляхти, на буковині - румунських бояр, в закарпатті - угорських панів. австрійські влади проводили політику онімечуванням українців, польські пани намагалися ополячити українське населення східної галичини, румунські бояри прагнули румынизовать українську буковину, а угорці - вели політику мадяризації на закарпатті. усі вони намагалися асимілювати українське населення, ліквідувати українську мову і українську культуру, розірвати зв'язок українського населення західної україни з україною наддніпрянською. у цьому полягала колоніальна політика австрійського уряду.

Популярно: История