Есть ответ 👍

Нужен мини-пересказ с украинской про «сіроманець». тема: може вовк дружить з людиною. заранее !

272
438
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ответ: кожен з нас має хоча б одного друга чи подругу. я, наприклад, маю багато друзів та подруг. ми з ними разом ходимо гуляти, в кіно, на дискотеку в школі. часто вони приходять до мене у гості. ми разом граємо у різноманітні ігри. також часто моя найкраща подруга приходить до мене додому, щоб разом виконати є завдання. удвох набагато краще його виконувати. зараз поясню чому. коли вона приходить, ми завжди раді бачити одна одну, ми любимо проводити час разом. ми разом миємо руки, обідаємо. потім ми починаємо вчити уроки. спочатку ми робимо письмове завдання, потім усне. моя подруга розуміється на і, тож якщо я чогось не розумію, вона завжди готова це мені пояснити. а мені легше українська та ійська мови. тому я теж можу їй. легше разом вчити і вірші. спочатку вона мені читає, а я намагаюсь запам'ятати, а потім я т. і виходить, що запам'ятовується все вдвічі краще, адже ми запам'ятовуємо і коли читаємо, і коли повторюємо. окрім цього, вдвох набагато веселіше. просто тому, що веселіше щось робити вдвох, ніж самому. якщо трапляються свята, як, наприклад, день народження або день перемоги, я запрошую свою подружку до себе в гості. або вона запрошує мене до себе. останнього разу на свята я разом з її родиною була у них на дачі. окрім мене, було ще два хлопчики та дві дівчинки. тож у дорослих було своє свято, а ми створили собі своє. ми разом грали у жмурки, у фанти. а ще мама наталки (так звуть мою подружку) пішла з нами на ставок купатись. ох уже ми і наплавались та накупались! а ще недалеко від дачі знаходиться невеличкий лісок, де багато різних грибів. там є і рижики, і підберезники, і грузді. і ми ходили їх збирати. а потім наталчина мама зварила їх та посмажила. страва вийшла дуже смачна! і мені здається, саме тому, що ми самі все це зібрали. на наступне свято я хочу запросити наталку до себе у гості, якщо ми кудись поїдемо. не кидаємо ми одна одну і тоді, коли трапляється щось неприємне. у наталки був песик, якого вона дуже любила. вона завжди з ним гуляла, годувала його, купала, розчісувала. вони часто вдвох бавились, а коли я приходила у гості, то і втрьох. коли він помер, моя подружка була дуже засмучена. вона майже всю ніч не спала, а плакала. коли подружка зателефонувала та розповіла про це, то я одразу до неї прийшла, щоб підтримати. коли горе застає тебе, удвох завжди легше його пережити. коли я прийшла, наталка була дуже засмучена. я заспокоювала як могла свою подружку, я зава¬рила їй ароматного гарячого чаю, а ще я принесла із собою печиво, яке вона найбільше любила. ми разом попили чаю, поїли печива, поговорили про її песика, подивились на його фотознімки. а ще я їй сказала, що він уже був старенький, і зараз йому добре там, де він опинився, що він завжди залишиться у нашій пам'яті. а її батьки пообіцяли подарувати їй нову собачку. наталка трохи повеселішала. «моїй подрузі краще,» — подумала я. і на душі мені стало легше, адже я їй. мені було приємно думати про те, що я змогла покращити стан своєї наталки. 

а коли я отримала чотири з за семестр, то наталка погодилась мені з . і ми прийшли до моїх .батьків з табелем вже вдвох. мама з татом подивились на оцінки, що були в ньому. вони були дуже засмучені тією четвіркою, і звісно, були трохи розчаровані своєю дочкою, але коли наталка розповіла, що буде підтягувати мене на канікулах, аби я могла наздогнати клас, вони навіть почали посміхатись. і це не були пусті слова, адже ми дійсно працювали. я не знаю, яку оцінку я отримаю за семестр, але зараз мої оцінки з вже набагато кращі, ніж раніше. 

я вважаю, що ми з наталкою дійсно подруги, бо ми разом не тільки тоді, коли нам добре та хочеться порозважатись, а й у тяжку годину. 


ответ: у восьмому класі я прочитала чимало цікавих творів. вони були насичені різними подіями, емоціями, переживаннями. кожен твір вразив мене. прочитавши романи, вірші, повісті, я вивчила багато нових цікавих фактів про історію україни, життя, звичаї, традиції та побут народу.

є твір, який мені запам’ятався найбільше. історичний роман пантелеймона куліша «чорна рада» вразив мене, показав справжню історію україни. відомий український письменник зміг чудово зобразити історичні події доби руїни. у творі утверджується думка про необхідність підвищення національної свідомості українців. доводиться факт, що провідною силою для розвитку держави є національна еліта. у романі автор закликає до єдності народу заради щасливого майбутнього. куліш акцентує увагу на суперечностях між козаками, шляхтичами, міщанами.

роман сповнений різноманітними образами. кожен персонаж має свою характеристику, усі риси підкреслені за художніх засобів. окремий герой твору часто відіграє важливу роль. роман побудований на історичних фактах, тому вражає те, що були лицемірні, підступні, егоїстичні люди, які готові були знехтувати батьківщиною заради власної вигоди. найлукавішим героєм є іван брюховецький. це політичний авантюрист, який будував свою кар’єру лише на брехні. навіть автор ставиться до героя зі зневагою, називає його іванцем. брюховецький — безчесна людина. спокійно дивлячись людям в очі, він говорив неправду, втирався в довіру простому народові, намагався справити гарне враження, вдавав із себе скромного чоловіка. іван таки зміг дістатися своєї мети. на раді серед черні він був обраний гетьманом. вражає підступність людини. одразу ж брюховецький починає пригноблювати людей, називає їх дурним мужицтвом. не можна спокійно реагувати на підступність іванця. мабуть, саме через таких людей україна й переживала такі важкі часи після смерті богдана хмельницького.

на противагу брюховецькому у творі змальований яким сомко. це справжній патріот своєї держави. він щиро вболівав за щасливе майбутнє батьківщини. автор змалював сомка в образі продовжувача дипломатичної політики богдана хмельницького. яким не хотів аби через його власні інтереси починалися чвари. цей чоловік мріяв про квітучу державу, прагнув, аби два береги дніпра приклонилися під одну булаву. сомко — щирий, розумний, сильний, сміливий ватажок, який прагнув об’єднати україну. письменник зображує героя гарним чоловіком, воїном з ясними очима, відданим, благородним гетьманом. душа радіє, коли розумієш, що все ж таки є справжні патріоти.

у творі піднімаються не тільки проблеми патріотизму, гідності, а й тема кохання. стосунки між петром шраменком та лесею череванівною займали провідне місце в романі. звичайно кохання розвивалося не безхмарно, були складнощі. я була дуже рада, коли дізналася, що петро та леся одружилися. я вважаю, що вони є достойною парою. закохані довго боролися за свої сильні, взаємні, щасливі стосунки — і вони дісталися бажаного.

объяснение: отже, я в захваті від прочитаного роману. цей твір відкрив для мене багато нового, я побачила історію україни очима письменника. мене вразило широке використання художніх засобів. за їх куліш дуже точно зміг підкреслити риси характеру кожного героя. я люблю україну, мені подобається дізнаватися нові факти про неї, вивчати історію, мабуть, саме тому «чорна рада» пантелеймона куліша не залишила мене байдужою.

Популярно: Українська література