Есть ответ 👍

Твiр на тему "страх у моэму життi"​

216
395
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


відповідь:

юдина – це досить складна істота, яка володіє різними якостями. однією з найбільш складних і суперечливих якостей людини є страх. ставлення до страху різне. у нашій культурі його прийнято вважати низькою якістю. ті, хто не має страху, іменуються сміливцями, людьми, які подібні до героїв. логіка, яка стосується сучасного поняття страху, зрозуміла. проте чи дійсно люди розуміють це явище в повній мірі правильно? я спробую відповісти на це питання у своєму творі.

отже, проявів страху буває досить багато. хтось боїться темряви, інші – висоти, є і більш раціональні страхи, як то страх стати жертвою маніяка або страх померти від смертельної хвороби. страхи бувають глибокими внутрішніми, які рідко піднімаються назовні, і досить поверхневими, які можна швидко відчути. якщо людина постійно і необґрунтовано відчуває страх, інші можуть називати її боягузом. боягузтво може стати дуже неприємним звинуваченням, особливо якщо боягузом називають чоловіка. втім, звичайний страх далеко не завжди принизливий. більш того, іноді відчувати страх корисно, адже він може зберегти людину від дурного і небезпечного вчинку.

повна відсутність страху може мати вкрай негативні наслідки для людини. прикладів тому є безліч, і ми можемо з легкістю відшукати їх. наприклад, якщо мова йде про людей, які з високого мосту в воду. їм вдалося подолати свій страх висоти, але ні до чого хорошого це не приводило. після такого стрибка цілком можна невдало приземлитися, пошкодити життєво важливі органи і померти. і в той час як боязка людина відмовиться ось так стрибати, сміливець зробить це і загине. хіба загибель внаслідок подолання страху можна назвати чимось хорошим? аж ніяк ні, і саме тому страх іноді корисний.

пояснення:


Відповідь:

Тарас повертається підняти люльку для тютюну, не хоче він, щоб його річ дісталася ляхам. Вірна супутниця битв не може потрапити до рук ворогів, і отаман опиняється у полоні. Існує частка трагізму в долі отамана, але в цьому реальність життя. Часто необдуманий вчинок, безглуздість призводять до трагедії. Поляки прагнуть зробити страту ненависного ним отамана принизливою. Вони сподіваються, що його смерть стане жахливою для товаришів, але гірко прораховуються. Самі того не усвідомлюючи, вороги прирівнюють Тараса до Христа. Ляхи розіп'яли могутнього Бульбу на дереві. У сприйнятті читача з'являється дуб, міцне як козак дерево. Воно чинить опір вогню, як і сам герой. Схожість із релігією, за яку бореться Тарас, незаперечна. Вороги своїми руками зводять отамана до рангу святих. Поводиться козак як Христос. Спокійно стоїть у вогні. Він ніби не відчуває болю та проникнення полум'я в тіло. Йому заважає тільки дим, який не дає бачити, як далеко випливають його товариші, щоб зміцніти і повернутися помститися за нього. Полум'я – символ пристрасті, вічності, пориву нагору до неба. Справжній російський богатир не зламаний. Він підказує товаришам, як їм врятуватися та уникнути загибелі та полону.

Пояснення:

Популярно: Українська література