gggg132
25.02.2023 04:40
История
Есть ответ 👍

Решить питання №1 визначити варіант, у якому всі поєднання слів належать до словосполучень 1.учитель запитує, від біди, вони поверталися 2.між заняттями, сосна й акація, цінний птах 3.захисне спорядження, батько й мати, перед виставою 4.довгий хвіст, міцно спати, улітку відпочивати питання №2 визначити варіант у якому в усіх словосполученнях залежне слово виражене прислівником 1.прекрасні лінії, прокидатися із сонцем, молодо виглядати 2.сміятися голосно, відкритий урок, татарські орди 3.білі квіти, кидатися в річку, забирати з радістю 4.говорити тихо, працювати восени, рано вставати питання №3 визначте словосполучення, у якому допущено граматичну помилку в залежному слові 1.контрольна з української мови 2.далекий путь 3.турнір з фехтування 4.білий рояль питання №4 визначити речення, у якому підмет не виражений іменником 1.і йому схотілось зайти всередину, блукати стежками, ступати ногою по шелесткому листю. 2.білим інеєм чіпляється він за дерево, гладенькою кригою вистилає собі слід по снігу. 3.україна – це тихі води і ясні зорі, зелені сади, білі хати, лани золотої пшениці. 4.у просвіті між очеретами й кущами ліщини стеляться панорами горбів. питання №5 1.оберіть речення з одним головним членом 2.тепла водяна пара непомітно для нашого ока осідає на склі. 3.довкола затихли в гаях солов’їні трелі. 4.посеред неба гнеться на південь чумацький шлях. все життя пам’ятатиму мамині слова як гасло. питання №6 оберіть речення, у якому є два підмети й один присудок 1.любов до рідної мови не заперечує любові й пошани до інших мов. 2.над озером пливла м’яка й тендітна тиша. 3.навіть вітер ліг під кущем і з подивом слухав гру на флейті. 4.тягнуться до сонця і квітки, і трави.

167
448
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

Sravkur
4,6(11 оценок)

потому, что это были наиболее актуальные вопросы на данный момент. декрет о мире подразумевал выход из первой мировой войны без аннексий (присоединение территорий других государств) и контрибуций (платежи на побежденное государство в пользу победителя), что взбодрило армию. уставшую от затяжной войны. декрет о земле подразумевал отмену частной собственности и установление уравнительного землепользования с периодическими переделами земли, что «перетянуло» крестьян на сторону большевиков.

надо заметить, что товарищ ленин ничем не гнушался для захвата власти. аграрной реформы у большевиков в программе не было, владимир ильич «передрал» ее у эсеров ( факт). так то…

Популярно: История