iDanee
21.10.2021 10:10
Биология
Есть ответ 👍

Заполните таблицу : сравнение результатов стадий фотосинтеза признак световая фаза темновая фаза 1. место протекания 2. что происходит с энергией? 3. продукты

209
359
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Световая фаза: 1) в тилакоидах 2) н2о делится на протоны, надф *(присоединяет) водород, адф превращается в атф, поглащение энергии. 3) уф- свет, вода темновая фаза: 1) в строме хлоропласта 2) закрепление водорода( цикл кальвина), образование глюкозы, затраты энергии. 3) надф*н , энергия
эмирия
4,5(96 оценок)

Прямокрилі;
Найбільша кількість видів прямокрилих живе в тропіках і субтропіках, в помірному поясі. Місця їх проживання:

відкриті степи;
заливні та суходільні луки;
спекотні пустелі;
агроландшафти.
Тіло типового представника загону подовжене, розміри 0,2-15 см. Голова прикрашена парою складних очей, що складаються з фасеток і трьох одиночних вічок. Ротовий апарат гризе типу має потужні щелепи.

Дві пари крил. Перша пара – довгі та вузькі, вони часто перетворені в надкрила, задні – віялоподібні, великі, іноді яскравозабарвлені.

Пересуваються Прямокрилі за до трьох пар ніг. Задня пара – стрибальна. Ці ноги відрізняються потужними стегнами та довгими гомілками.

Передні – ходильні. У видів, що ведуть риючий іб життя, дві передні ноги використовується для копання ґрунту.

Перетинчастркрилі-Будова. Будова організму перетинчастокрилих має певні особливості. Розміри тіла варіюють від 0,2 мм до 6 см. Розрізняють голову, груди і черевце, які чітко відокремлені одне від одного. На голові розташовані органи чуттів. Очі складні, добре розвинені. Органи дотику - прямі або колінчаті вусики, що складаються з члеників (від 3 до 60), вони більш-менш розвинені у різних видів. Ротовий апарат у примітивних видів гризучого типу, у вищих - лижуче-сисний (нижня губа у них трансформована в хоботок). Серед них є рослиноїдні; паразитні, що розвиваються в яйцях, личинках та лялечках інших комах; личинок деяких видів вигодовують дорослі. Більшість дорослих перетинчастокрилих рослиноїдні, харчуються нектаром, ягодами, плодами, деякі види споживають тваринну їжу.

Метелики(лускокрилі) Тіло лускокрилих видовжене, на ньому найбільше помітні вкриті лусками і волосками крила — придатки грудей. Ротовий апарат завжди сисного типу. Між парою губних полапків знаходиться згорнутий у спіраль хоботок, що складається з двох видозміненних видовженних максил, що мають на внутрішній поверхні жолобки. Іноді ротові частини редуковані. По боках голови знаходяться фасеткові очі, часто добре розвинені. Тривалість життя 3-4тижні. Харчуються нектаром тому найбільш поширені в квіткових місцях.

Популярно: Биология