azul1999
01.07.2022 07:36
Биология
Есть ответ 👍

Из чего состоит вещество? какова величина молекул? что находится между молекулами в веществе? в каком состоянии находятся молекулы вещества? как называют частицы ,из которых состоят молекулы? что такое элемент?

228
440
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

sonek987
4,8(65 оценок)

1)вещество состоит из мельчайших частиц. 3)между частицами вещества имеются промежутки 4)молекулы вещества могут находиться в газообразных жидких и твёрдых телах-это называется диффузия  5)атомы 6) элемент - это совокупность атомов с одинаковым зарядом атомных ядер и одинаковым числом электронов в атомной оболочке.

Бульби картоплі та інших рослин широко використовуються у харчовій і хімічній промисловості. цибулина. цибулина – підземний, рідше надземний пагін з дуже коротким плоским стеблом (денцем) і м’ясистими, соковитими листками (лусочками), які запасають воду і поживні речовини. з верхівкової та пазушних бруньок цибулини виростають надземні пагони, а на денці утворюються додаткові корені. зовнішні лучки цибулини здебільшого сухі, плівчасті і відіграють лише захисну роль. у пазусі деяких лусок цибулини є бруньки, з яких можуть розвиватися дочірні цибулини – так звані дітки.цибулини формуються у багатьох лілійних рослин: цибулі, лілії, тюльпана. у деяких лілійних можуть бути надземні цибулини. звичайно вони утворюються у суцвіттях (у дикої цибулі, часнику).цибулини рослині вижити за несприятливих умов і є органом вегетативного розмноження. серед цибулевих багато декоративних рослин. часник і цибуля використовуються в медицині і харчовій промисловості. видозміненими надземними пагонами є  колючки  (дика груша, терен, глід, обліпиха). вони розташовані у пазухах листків і захищають рослину від поїдання тваринами. пагони можуть видозмінюватися на  вусики  (виноград, огірок, гарбуз). це виткі пагони, що обкручуючись навколо різних опор підтримують стебло в певному положенні. вуса  (суниця) – дуже тонкі, з видовженими міжвузлями, повзучі стебла. вони вкорінюються у вузлах і початок новим рослинамгілки першого, другого та кожного наступного порядків разом з листям, квітками й загальну крону рослини. крони бувають: кулясті, пірамідальні, яйцевидні, колоновидні. усі гілки в кроні дерева різновікові. наймолодші з них – гілки останнього порядку.формування крони залежить не тільки від способу галуження, але й від впливу зовнішніх чинників. наприклад крона густіша завжди з того боку де кращі умови освітлення. людина може штучно формувати крони дерев та кущів для естетичних потреб.стебло – вісь пагона. функції стебла.за наявністю деревини, стебла поділяють на трав’янисті і дерев’янисті. трав’янисті у всіх трав і молодих пагонів дерев; дерев’янисті – у дерев і кущів.за формою стебла бувають: циліндричні (злаки), чотиригранні (кропива), тригранні (осока), багатогранні (кріп), сплющеними (кактус).за розташуванням у просторі прямостоячі (кукурудза), повзучі (суниця), виткі (берізка), чіпкі (огірок).функції стебла: 1.здійснює зв’язок всіх частин рослини.2.збільшує поверхню рослини за рахунок галуження.3.утворює і несе на собі бруньки, листки.4.забезпечує транспорт води, мінеральних органічних речовин.5.служить для фотосинтезу.6.служить для вегетативного розмноження. 7.запас поживних речовин.

Популярно: Биология