Есть ответ 👍

"слово о полку ігоревім" проведення тестового опитування 1. день тижня, коли князь ігор вперше виступи® проти ворог*: в) понеділок б) серед»; в) п'ятниця; г) субота. 2. отримавши перемогу над половцями, русичі кинули під носи ігоря ворожі: а) шоломи; б) списи; в) кунчуии; г) хуругви. 3. внуком якого боса названий віщий боян у «слові»: а) зсвса; б) велеса; в) свароса; г) ра 4. прикмета, яка застерігала князя ігоря від небезпеки під час першосо походу: а) його юнь перечепився через камінь; б) подув холодний вітер; в) темні хмари набігли на сонце; г) на доні хвилі піднялися. 5. жива істота, з ямосо порівнюється половець: а) вовк; б) ворон; в) орел; г) лисиця. 6. здобувши перемогу над половцями, ігор святославович взяв собі: а) бойові знаки ворога; б) дорогі тканини і одяг; в) коня вороиосо; г) срібло-золото 7. найстрашнішим для князя с: а) смерть від меча; б) перебування у полоні; в) втрата зброї ї; с) затемнення сонця. 8. автор «слова.-», захоплюючись головним героем, навивав його: а) ясенем; б) голубом; в) сонцем; г) вітром. 9. благородство ігоря під час бою виявилися в тому, що він: в) підбадьорив свою дружину; б) пощади» пораненого половця; в) постійно перебував попереду свого війська; г) надав братові всеволоду. 10. ігор святославович — князь; а) трубчевський; б) суздальський; в) новгород-сіверський; г) путилівський. 11. який князь сильніший від угорського короля? а) роман волинський; б) ярослав осмомисл; в) всеволод суздальський; г) всеволод святославович. 12. на думку автора «слова..», пораїка ігоря — це: а) невміння вести дружину в атаку; б) його знервований стан ватажка; в) розплата за свій егоїзм і самовпевненість; г) безрозсудяивість і слаба орієнтація на території ворога.

176
216
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1.  в) п'ятниця; 2.  г) хуругви.3.  б) велеса;   4.  в) темні хмари набігли на сонце; 5.  б) ворон;   6.  а) бойові  знаки ворога; 7.  б) перебування у полоні;   8.  в) сонцем; 9.  г)  надав братові всеволоду.10.  в) новгород-сіверський; 11.  б) ярослав осмомисл; 12.  в) розплата за свій егоїзм і самовпевненість;  

Софі – найстарша з трьох сестер, вона надзвичайно багато читала, доглядала сестричок і готувала Марту до пошуків щасливої долі. Вона дуже спритно вправлялася з голкою і шила одяг для сестер.Головна героїня зображується надзвичайно працьовитою, але самотньою. Коли сестри полишили батьківський будинок, Софі не мала друзів, довіряючи свої думки й почуття лише капелюшкам, передаючи їх майбутнім власницям гарну долю, пророкуючи вдале заміжжя. За цей дивовижний дар на дівчину розгнівалася Відьма Пустирищ, перетворивши її на стару жінку. Не знаючи, як зняти прокляття злої чаклунки, Софі вирушає до Мандрівного Замку Хаула, маючи надію на диво.

Вона вважає себе простачкою і непривабливою «сірою мишкою». Її жвава молодша сестра Летт працює в Чезарі, кращої пекарні-кафе в місті, де привертає багато клієнтів своєю чарівністю. Всі зміни відбуваються, коли Софі зустрічає загадкового чарівника Хаула, після чого Відьма пустки накладає на неї прокляття і перетворює таким чином в старезну бабусю. Перебування на борту рухається замку Хаула відкриває перед нею абсолютно нове життя і нові пригоди. Часом поводиться нерозумно. Софі — типовий персонаж пізніх фільмів Міядзакі: чи не вона виглядає красою дівчина з сильною волею і наполегливою характером, з гідністю долає звалюються на неї неприємності і біди.

Объяснение:

Надеюсь все верно)

Популярно: Українська література