Есть ответ 👍

Всі кольори які є у творі миколи гоголя тарас бульба

136
157
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


сорочинський ярмарок» - це українська плахта, барвистий колористичний символ жіночої величі та гідності, втаємниченості та загадковості кольору в народній самосвідомості українців» (стефан-арпад мадяр) [1, 146].

«сорочинський ярмарок» - українська чи правий художник с.-а. мадяр? які кольори домінують у «сорочинському ярмарку» і якого кольору «вечори на хуторі біля диканьки»

перше кольорове означення, яке ми зустрічаємо у «вечорах на хуторі біля диканьки», це прізвисько оповідача, котрого, мабуть, за колір волосся прозвали рудим паньком. «за что меня миряне прозвали рудым паньком - ей-богу, не умею сказать. и волосы, кажется, у меня теперь более седые, чем рыжие» (виділено мною. - i. к.) [2, 6]. цікаво, що це кольорове означення (вживається тут 5 разів) використав гоголь тільки у передмовах до першої і другої частин «вечорів на хуторі біля диканьки» і жодного разу не вживає його в інших творах (у повісті «тарас бульба» м.гоголь використовує кольороназву «рыжий» - маємо «рыжий жид» (3), «шинель» - «несколько рыжеват» і «рыжевато-мучного цвета», «рим» - «рыжий капуцин»).

рудий - означає колір дещо невизначений, змішаний, він називає червоний колір предметів, що мають природне червонувате пофарблення [див.: 3, 110].

у «сорочинському ярмарку» маємо й інші відтінки червоного:

рожевий («.на возу сидела хорошенькая дочка с круглым личиком, с черными бровями, ровными дугами поднявшимися над светлыми карими глазами, с беспечно улыбавшимися розовыми губками, с повязанными на голове красными и синими лентами.» [4, 12-13]);


україна - моя рідна країна. можливо сьогодні, вона переживає тяжки для її існування часи, але завжди хочеться вірити, що все таки наша держава стане сильною, могутньою, дружньою. моя країна, - найбагатша земля, плодовита, родюча. здається, працюй собі і живи приспівуючи, процвітай тай радій піднімаючи на ноги молоде покоління. але ж знову на горизонті нова біда, - це єлектронне рабство. рабство, яке повинне охопити все навкруги.  толетарний контроль - лагер, де кожної особи буде пригнічене сумління, воля. сьогодні кажуть, що це буде добре. не буде шахрайства, не буде крадіжок, не буде терроризму. все під контролем. але чи це є правда? боюся назвати цей режим правдою. молоде покоління у біді. напревеликий жаль, що молоді хлопці і дівчата, дорослі та люди старшого віку не вдумуючись у цю новизну політики, схиляючи голову, покірно пі цьому.   і що можна сказати про майбутне нашої рідної україни, якщо населення в цілому буде зомбіроване. людина не зможе відчувати ту істинну радість, щастя, добрі почуття любові, дружности, миру та спокою у своїй душі, і всього прекрасного що дароване нам богом. тож будьмо розумніші, не піддаваючись на різні новинки, які замилюють наш зір і обіцяють нам волю, щастя і добробут. 

Популярно: Українська література