Над чим автор змусив задуматись(чим схивлював герой) климко. підкажіть

230
471
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


воєнний час завжди вважається найскладнішим часом в житті кожного народу. на жаль, наш український народ стикався з такими проблемами досить часто. саме такий час зображено в повісті григіра тютюнника “климко”. дана повість дійсно здатна зворушити і змусити замислитися. саме це і сталося в моєму випадку. ця повість авторства григіра тютюнника справила на мене дуже сильне враження багатьма своїми особливостями.

насамперед, і, напевно, на це розраховував і автор, найсильніше враження справила на мене доля головного героя, хлопчика на ім’я климко. цей хлопчик далеко не заслуговував того, що сталося в його житті. звичайно, під час війни всім людям по-справжньому важко, дорослі теж не є винятком. однак доля дітей набагато складніша, і їх проблеми викликають набагато більше жалю. дітям під час війни доводиться

дуже складно. вони стикаються з майже непереборними проблемами. і шанси вижити для дитини без чужої практично нульові. такий приклад я побачив у вигляді головного героя повісті, у хлопчикові климко. він був дуже доброю дитиною, намагався не тільки вижити самостійно, але і чимось іншим людям. проте врешті-решт йому все-таки вижити не вдалося. і це мене дуже зворушило.


ригода в поїзді і на вокзалі. (Батьки Івана не могли прогодувати хлопця, а тому він змушений був їхати в місто, щоб там знайти якусь роботу. У поїзді Іван зчепився з панським синком і ледь не покалічив нахабу. На вокзалі він заступився за Міху Голого, який украв у торговця хлібину. Вдячний Міха став другом і порадником Івана. 2. Перша перемога у вуличному бою. (Оглядаючи місто, Іван побачив натовп людей. Виявилося, що тут проводяться вуличні бої. Іван переміг знаного бійця Велета й отримав цілу купу грошей.) 3. Знайомство з тренером Брякусом. (Відомий тренер Брякус запропонував Силі тренуватися в нього, а потім взяти участь у чемпіонаті Республіки з важкої атлетики.) 4. Сила силу ломить. (Іван Сила доволі легко переміг і став чемпіоном Республіки, чим викликав незадоволення поліційних чинів, адже його суперником був Магдебург, який замолоду працював у поліції.) 5. Сам пропадай, а товариша виручай. (Агент поліції Фікса виконував доручення уряду на вокзалі й заарештував Міху Голого, який хотів його обікрасти. Побачивши товариша у кайданках, Іван Сила, не розібравшись, ударив агента так, що той чотири дні пролежав у лікарні.) 6. Облудні звинувачення й арешт. (Тренер Брякус загинув в автокатастрофі, і поліція звинуватила в цьому Івана Силу, який теж був у машині. Івана заарештували, але змушені були відпустити під заставу у 50 тисяч, яку внесла хазяйка цирку мадам Бухенбах.) 7. Нова неволя. (Іван Сила змушений був відпрацювати ті гроші, що їх внесла пані Бухенбах у поліцію, і підписати кабальну угоду, щоб не потрапити у в’язницю.) Іван Сила — український Зорро. Головний герой повісті «Неймовірні пригоди Івана Сили» був не тільки феноменально сильною, а й благородною людиною. Саме на цю рису характеру українського богатиря автор звернув особливу увагу.

Джерело: http://dovidka.biz.ua/neymovirni-prigodi-ivana-sili-plan/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

Объяснение:

Популярно: Українська література