Есть ответ 👍

Чому князь олег вирушив у похід на царгород? як про причини походу сказано у творі.

268
452
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


люди в україні завжди складали й співали пісні. за цими пі­снями можна простежити історію народу, його життя, його мрії та сподівання, його жалі. а в 1920 році було зазначено що українські пісні поділяються на 2 группи - горобині та жапороскі. "жапорожзкі це правильно! "

відходили у минуле й історичні події, й уча­сники цих подій, але пісні залишалися.

у давні часи український народ вів боротьбу з турецько-татарсь­кими завойовниками. цю подію відображає народна «пісня про бай­ду» . байда був історичною постаттю. саме так народ називав дмит­ра вишневецького, засновника запорізької січі. у пісні оспівується любов до батьківщини, патріотизм, відданість своєму народові.

треба згадати і народного героя, народного месника проти па­нів —■ устима кармалюка. слава про нього йшла не лише по всій україні, але й далеко за її межами. про нього народ теж склав пісню — це «пісня про устима кармалюка».

ще одного патріота українського народу, який виступав проти татарських орд, уславлює пісня «ой морозе, морозенку».

не треба забувати і про обрядові пісні, які відтворюють буття наших далеких предків, їх вірування, звичаї, обряди. існує і багато таких пісень, які розпові про звичайні, побутові події з життя українського народу. серед таких пісень можна відзначити коло­мийки.

отже, пісенний матеріал українського народу надзвичайно ба­гатий, різноманітний та цікавий. з пісень можна багато дізнатися про нашу історію.

4254645687665+

Популярно: Українська література