Есть ответ 👍

Твір на тему прислів'я - є швидкість - є життя, тобто твір який розкриває тему цього прислів'я (може бути все що завгодно навіть казка) середній по величені

246
362
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


усна народна творчість-найдавніший вид мистецтва. велике місце в ньому займають прислів'я та приказки. це мудрість народу, що пройшла через століття. наші предки хотіли передати свої знання, досвід, навички нам прийшли в цей світ, щоб ми стали добрими і розумними, справедливими і хорошими. вони відобразили в прислів'ях і приказках свої принципи і погляди на життя. наприклад, чудове прислів'я: "справі час, потісі годину" вчить нас цінувати життя, її швидкоплинність використовувати з розумом. як часто ми недозволено щедро витрачаємо свій час на дрібниці, думаючи, що попереду його багато, незмірний океан. виростаємо безтурботними неробами, яким потрібна сильна підтримка батьків. а ми, самі-то, коли будемо опорою і їх радістю? ось прислів'я і нагадує, що не можна витрачати дорогоцінний час, відпущений людині на навчання і дорослішання, на вивчення матеріалу, залишеного у спадок попередніми поколіннями. потрібно кожну хвилину навчального часу в класі проводити з користю, закріплювати отримані знання, множити вміння і навички, передані нам у спадок. але в дитинстві хочеться бігати і грати, дивитися телевізор і слухати музику. на це теж вистачить часу, якщо навчитися раціонально його використовувати. чим інтенсивніше ти працюєш, тим радісніше відпочивати. якщо ж життя стане вічним святом, воно швидко набридне. навчання теж може стати задоволенням, якщо усвідомлюєш її необхідність і користь. а в цьому прислів'я: "справі час, потіху годину”


ответ:Марко Вовчок зображувала у своїх творах не життя селян часів кріпацтва. Окреме місце у її оповіданнях та повістях посідає тема жіночої долі, бо жінки чи не найбільше потерпали від несправедливості і жорстокості оточуючого світу. Героїні оповідань Марка Вовчка постають перед нами багатостраждальними, чутливими і часто зажуреними, проте завжди щирими і чуйними, сильними духом. Письменниця майстерно проникає у саму сутність душі людини, вказуючи нам на ті часто жахливі перетворення, які відбуваються в людині під тиском соціальної несправедливості та особистого горя.

Але Марко Вовчок, створюючи яскраві жіночі образи, змальовує не тільки кріпачок, але й панів і панночок. Характерним образом є панночка з повісті "Інститутка". Прочитавши цю повість, я почув від свого вчителя дуже цікаве питання: "Як ти ставишся до панночки?" Спочатку я, звісно, сповнений обурення від її витівок, почав критикувати і засуджувати її, але вчасно згадав, що нема нічого однозначно доброго чи поганого, і вирішив серйозно порозмірковувати над цим питанням.

Объяснение:

Популярно: Українська література