Есть ответ 👍

Нужно описать момент из определённого фильма/сериала(он должен быть поучающий) и рассказать чему от учит. сделайте, бошка вообще не варит.

110
376
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


бразильский сериал “клон”.

момент когда послушная дочь, красавица и отличница пробует наркотики и связывается с плохой компанией . друг семьи лобату , который до сих пор лечится от этой зависимости , призывает всех людей не в коем случае не пробывать такие вещи . он рассказывает что , « ты сам не знаешь как губишь свою семью . ты разрушаеш и себя и свою семью . тебе кажется что ты только попробуешь , и в любой момент можешь отказаться от этого , но это сильнее тебя . тебе хочется ещё и ещё .»

момент : когда девочка своровала деньги из   кошелёка матери. на свою дозу . и так упорно и настойчиво с клятвоми убеждает всех что это не она .

jcyueurur
4,4(96 оценок)

люди завжди намагались гуртуватись, і в цьому пориві, як правило, ними керувало одне бажання — вижити. древні люди об’єднувались, тому що так легше було полювати, відбиватись від ворогів і облаштовувати своє житло. сучасні люди, звісно, за мамонтами більше не полюють, і від інших обороняються тільки в особливих випадках, однак жага згуртуватись живе у них і сьогодні. пояснити це можна кількома чинниками, і один із найголовніших — тваринні інстинкти. але не тільки цей фактор змушує людей жити разом.

створюючи сім’ї, люди насамперед знаходять у них свій душевний спокій, комфорт, впевненість і основу основ, до якої можна повертатись знову і знову, аби зачерпнути підтримки й розуміння. родина стає тим рятівним острівком, який не змиє навіть найстрашніший шторм, тим будиночком, який не зрушить найсильніший землетрус, якщо його стіни збудовані на совість. у наш час сім’ї доволі часто , не витримавши випробування часом та довірою. неможливо сказати точно, чому така концентрація сумних доль у родинах існує саме сьогодні.

кожен член сім’ї — це деталь механізму, без якого останній не буде працювати. про це свідчать численні історії та випадки з життя, про це пишуть у творах літератури. зокрема роман українського письменника юрія яновського є яскравим тому свідченням. у сім’ї половців, здавалося б, є все для щастя: люблячі один одного мусій та його дружина, їхні сини, надія родини — андрій, оверко, панас та сашко, які мали б продовжувати рід. на їхньому шляху проблемою стало різне бачення світу, і коли один брат пішов проти іншого, було зрозуміло, що прийшов кінець їхньому щасливому майбутньому.

з іншого боку, розглянемо образ івана шрама з історичного роману пантелеймона куліша «чорна рада». цей козацький полковник готовий боротись не на життя, а на смерть за майбутнє своєї держави. якщо проникнути в питання, то ми зрозуміємо, що під поняттям «майбутнє» козак бачить свого сина, петра шраменка, а отже, воює і готовий померти він для свого сина. думка про сім’ю, нащадків, кріпить івана шрама і є йому йти вперед, сміливо дивлячись смерті в очі.

так чи інакше, кожен з нас потребує відчуття рідного дому, місця, де на тебе чекають, де тебе люблять просто так, де тобі завжди і де про тебе потурбуються. саме тому родина завжди була, є і буде тим кораблем, який несе людину через бурхливе море життя. важливо, аби за штурвалом стояв той капітан, який з впевненістю і без страху вбереже свою команду від усіх небезпек.

Популярно: Литература