Есть ответ 👍

Унас мини рассказ : "герасим в доме барыни". вот его мини разделы нужно на эти вопросы ответить. 1|как герасим освоился на новом месте в москве. или. жизнь на новом месте. 2|как выглядит коморка (комната) герасима. 3|отношение с барыней и другими важ.героями. вот материал: муму. и. с. тургенев. 5 класс. заранее !

277
296
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Его забрали из избы, в москву. там он чувствовал себя не уютно, как бык. потом приспособился, и на него было весело смотреть, когда он работал. кровать, прочная, из соломы. выдержет сто пудов, не прогнется. небольшая дверь, с ключом.он относится к ним с уважением, выполняет все приказы барышни. , если

Образ людини в літературі бароко та класицизму

Література бароко та класицизму є двома видатними періодами в історії світової літератури, кожен з яких має свої особливості та характеристики. Образ людини, який просувається цими літературними напрямами, відображає різні погляди на світ, життя та саму природу людської існування.

У літературі бароко, яка розвивалася у XVII столітт ігається складний та переважно негативний образ людини. Характерними рисами цього періоду є песимізм, скептицизм, підкреслення тлінності життя та смуток. Людина зображується як слабка тварина, яка піддається жорстокості долі та марно шукає сенсу у своєму існуванні. Відчуття пустоти, безсилия та незадоволеності переплітаються у барокових творах, які відображають відчайдушну боротьбу людини зі своїми внутрішніми демонами та неврівноваженістю світу.

З іншого боку, класицизм, який цвів у XVII-XVIII століттях, пропонував зовсім інший образ людини. Тут велика увага приділялася розуму, логіці та заміряності. Людина зображувалась як розумна і самих себе керуюча істота, яка повинна жити відповідно до моральних норм і правил. В класицизмі панує гармонія та здоровий глузд, а ідеалом стає розумний та розсудливий індивід.

Образ людини в літературі бароко та класицизму наочно демонструє різницю у світог

Популярно: Литература