Іть, будь ласка. дуже терміново! який ідеал дівчіні та парубка постає у народніх піснях про кохання? чі характерними вiн для сьогодення? думку обгрунтуйте. заздалегідь велике і

164
167
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Ідейно-тематичний зміст родинно-побутового циклу пісень надзвичайно різноманітний. вони охоплювали найважливіші події і явища з родинного життя селян, з винятковою повнотою відображали їхню психологію, погляди, мораль. у них немає чітко виражених «трудових сюжетів», розповідей про важку працю, але зображення подій ведеться на фоні трудового життя, що надає їм життєвої правдивості. найбільшу частину українських побутових пісень становлять пісні про кохання, в яких оспівано багатогранність людського життя, розкрито світ людських переживань. пісні про кохання відбили високі моральні якості трудової молоді. щирість, довір'я, взаємоповага, радість кохання, гіркота вимушеної розлуки, туга за коханою, зрада — ось основні мотиви, що проймають ці пісні. головними персонажами пісень про кохання є хлопець і дівчина, а характер стосунків між ними, їхні почуття і переживання визначили зміст творів. від імені цих героїв і складались пісні. найповніше і найпоетичніше в піснях зображено дівчину, її щасливе та нещасливе кохання. образ її постає з поетично ніжних характеристик: вона «красна», «серденько», «вірная», «чорнобрива», у неї «брови, як шнурочок», «личко, як яблучко». аналогічно змальовані й хлопці. вірність у коханні була найвищим ідеалом у стосунках молоді, мірилом чеснот, які народ ставив вище золота і срібла, вище багатства:

На мою думку, "крила" потрібні для того, щоб людина змогла відпочити,помріяти.взагалі слово "крила" вживається в переносному значенні.я розумію визначення "нащо крилатим грунту під ногами" так: людина не може прожити все життя мріями,вона не може нічого не робити,"грунт" їй потрібен для того, щоб не лінуватися.для цього дорослі ходять на роботу,а діти в школу. звісно ж людина не може прожити все життя працюючи.людям потрібно теж інколи відпочивати.брати відпустки або хто не може собі цього дозволити можна зробити те,про що довго мріяв.ще ж можна "надіти крила" та пофантазувати,помріяти,відкрити свій талант,відчути свободу. кожна людина має "крила",але не кожен може їх в собі відшукати.

Популярно: Українська література