Есть ответ 👍

Дайте определение следующим понятий коржын уй - сардоба - кесене - ташнау - рабад - шахристан - мечеть -

269
344
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Marusya2099
4,7(92 оценок)

Коржын үй - коржын үй - это усадьба с бревенчатым домом сардоба - заглубленный в землю и накрытый каменным сводом бассейн — для сбора, хранения и употребления пресной питьевой воды. кесене - это мавзолей, памятник, датируемый xiv—xvi веками и расположенный в варненском районе. ташнау - это санитарно- очистительные устройства, предназначенные для слива грязной воды после мытья рук и посуды. рабад - это часть города,в которой жили скотоводы,обычные люди,ремесленники. шахристан - это такая часть города,в которой жил правитель и его семья мечеть - это местом сбора мусульман для совершения коллективных молитв. 

Проблема розвитку капіталізму в сільському господарстві була актуальною як у Пруссії, так і в США, проте підходи до вирішення цієї проблеми були значно різні.

У Пруссії капіталістичний розвиток сільського господарства проводився державою та залежав від її інтересів. Західні провінції країни, що були хліборобським районом, отримали значну підтримку від держави у вигляді кредитів та субсидій, що дало змогу відчутно підвищити продуктивність землеробства. Проте ця політика спричинила розкол між сільськими та городськими людьми, а також величезні соціальні розбіжності між землевласниками та найманими робітниками.

У США на початку ХІХ століття розвиток капіталізму у сільському господарстві відбувався шляхом вільного ринку, в основному без державної підтримки. Такий підхід сприяв ефективнішому використанню землі та розвитку конкуренції. Проте це також призвело до вироблення безхатьків та розподілу землі серед небагатьох багатих землевласників, що погли

Объяснение:

бачувалося у середині ХІХ століття, коли боляче пронизували американське суспільство.

Отже, можна сказати, що прусський шлях розвитку капіталізму у сільському господарстві був більш державно-орієнтованим та залежав від рішень держави, в той час як американський шлях заснований був на конкуренції на вільному ринку. Кожен з підходів мав свої переваги та недоліки і спричинив певні наслідки, які відображалися у подальшому розвитку господарства та суспільства.

Популярно: История