Есть ответ 👍

Образ ленского в романе «евгений онегин»

247
450
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


такое описание своего   героя дает   пушкин. молодой помещик дворянского происхождения, владимир ленский   не мог вызывать иных чувств,   кроме симпатии, уважения, снисходительности к его молодости. он был одним из самых выгодных женихов во всей губернии, и поэтому помещичьи семьи, где росли дочери, его охотно принимали и .   вдобавок к своему богатству, он был красив собой. его черные волнистые волосы, легкая гибкая фигура   могли взволновать любое девичье сердце.

красавец,в полном цвете лет,

поклонник канта и поэт.

он из германии туманной

учености плоды:

вольнолюбивые мечты,

дух пылкий и довольно странный,

всегда восторженную речь

и кудри черные до плеч.

из этих строк мы узнаем, что детство ленского прошло вдалеке от россии. он жил и учился в германии, “под небом шиллера и гете”, где “их поэтическим огнем душа воспламенилась в нем”. ленский — поэт-романтик, “от хладного разврата света еще увянуть не успев”, “он пел поблеклый жизни цвет без малого в осьмнадцать лет”.


Шекспір ​​жив і творив в епоху, яка не завжди була зрозуміла сучасному читачеві. Однак секрет популярності та актуальності його п’єс полягає в тому, що в них зачіпаються вічні питання і проблеми.

Великому англійцю притаманний оптимістичний гуманізм, хоча описувані їм події часто бувають похмурими. Не стала винятком і трагедія «Ромео і Джульєтта». У чому ж проявляється гуманізм знаменитої трагедії?

Шекспір ​​описує почуття головних героїв не тільки як щире кохання, але і як виклик ненависті, який панує між родинами.

Саме тому всі бояться почуттів, які виникли. Закоханих всіляко намагаються розлучити, та й самі вони турбуються за своє майбутнє.

Трагічний кінець неминучий, але смерть героїв стала символом любові, яка виступає проти людської злоби. Ромео і Джульєтта відмовилися слідувати правилам, які нав’язували їм власні сім’ї.

Любов змусила молодих людей побачити безглуздість нескінченного кровопролиття, але їх не зуміли зрозуміти рідні. Вони були приречені, але саме їх загибель і припинила давню ворожнечу.

У трагедії Шекспіра порушена проблематика свободи вибору.

Вона змушує задуматися про те, що право на кохання має абсолютно кожен.

Популярно: Литература