Есть ответ 👍

Реферат на тему теплові двигуни по 8 клас, прошу

200
278
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

2222381
4,4(1 оценок)

левова частина двигунів на землі – це теплові двигуни. і хоча винайшли їх досить давно, уявити сучасне життя без них просто неможливо. дійсно, більшість літаків, кораблів, машин та автомобілів обладнані саме такими двигунами. отже, що ж розуміють під тепловими двигунами?

теплові двигуни – це пристрої, що перетворюють енергію палива в механічну енергію.

спробуємо розглянути ці двигуни більш детально.

принципи дії теплових двигунів.

для того щоб двигун робив роботу, необхідна різниця тисків по обох сторонах поршня двигуна чи лопат турбіни. в усіх теплових двигунах ця різниця тисків досягається за рахунок підвищення температури робочого тіла на сотні або тисячі градусів у порівнянні з температурою навколишнього середовища. таке підвищення температури відбувається при згорянні палива.

робочим тілом у всіх теплових двигунів є газ, що робить роботу при розширенні. позначимо початкову температуру робочого тіла (газу) через t1.

у двигунах внутрішнього згоряння і газових турбін підвищення температури відбувається при згорянні палива усередині самого двигуна. температуру т1 називають температурою нагрівача.

коефіцієнт корисної дії (ккд) теплового двигуна. неможливість повного перетворення внутрішньої енергії газу в роботу теплових двигунів обумовлена необоротністю процесів у природі. якби теплота могла мимовільно повертатися від холодильника до нагрівача, то внутрішня енергія могла б бути цілком перетворена в корисну роботу за будь-якого теплового двигуна.

відповідно до закону збереження енергії робота, здійснювана двигуном, дорівнює:

a'=|ql|-|q2|

де q1 — кількість теплоти, отримана від нагрівача, a q2 -кількість теплоти, віддана холодильнику.

коефіцієнтом корисної дії теплового двигуна називають відношення роботи а', здійсненої двигуном, до кількості теплоти,

ника2092
4,4(15 оценок)

Дано:

V=5м³

ρ=780кг/м³

m1=2450кг

m2=ρV=5м³*780кг/м³=3900кг

m3=m1+m2=3900кг+2450кг=6300кг

P=m3*g=63000кг*10Н/кг=63кН

Fдеф=Р/4=63кН/4=15,75кН

Популярно: Физика