Есть ответ 👍

Контрольний твір на тему чи можна/варто протиставляти телебаченя художньоїлітературі

290
365
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


я його в школі вже писала. тому ось

протиставляти телебачення художній літературі не варто. адже, це зовсім різні види мистецтва і у кожного з них свої особливі функції. література та книги завжди будеть існувати, а от телебачення через декілька десятків років легко може бути витісненим іншими технологіями: комп'ютерами, смартфонами, ноутбуками та інтернетом.

я вважаю, що художня література навчає нас життю. ми наслідуємо гарні звички та вчинки головних героїв, вчимося гарних манер та робити добро. книги нам багато нових знань. недарма в народі кажуть: "книга вчить як на світі жить". телебачення дуже рідко нас може чомусь навчити. загалом телевізор дивляться, щоб почути новини або трохи розважитися, але хороша книга потрібна, щоб навчитися жити у цьому світі.

я багато разів бачила в інтернеті фразу: "той, хто читає книжки, керує тими, хто дивиться телевізор". я згодна з цим твердженням. адже, якщо ви хочете мати власну думку, вміти мислити і пізнати життя по-справжньому - читайте художню літературу. але, якщо ви хочете, щоб вам вкладали в голову готові думки і керували весь час вами і вашим життям, тоді дивіться завжди телевізор. адже, недарма говориться, що одна книга тисячі людей навчає.

я вважаю, що навіть електронная книга не здатна замінити "живу", ту яку в будь-який момент можна взяти до рук і прочитати. також читати звичайні книжки набагато приємніше, адже можна погортати сторінки, перечитати якийсь цікавий момент і насолодитися твором сповна.

отже, ми можемо зробити такий висновок: телебачення та художню літературу протиставляти не варто, адже це зовсім різні речі, вони несуть різну інформацію та по-різному впливають на розвиток людини.

ось цей твір я писала на контрольну) удачі


вова, сочиняй сам. а то я тебе оценку напополам поставлю. людмила леонидовна.

Популярно: Українська література