Есть ответ 👍

Работа на 10 минут, выправить ошибки в тексте. головна площа подолу древня як сам київ, адже саме тут під час прокладання траси метрополітену знайдено залишки дерев’яних житлових будинків 10ст. ця площа мала різні назви, після того як тут збудували магістрат її перейменували на рекли магістральну. пізніше площе перейменували на контрактову, бо саме тут відбувались контрактові ярмарки їх проведення було надзвичайно важливим для економічного життя києва, адже на контракти для укладання угод по купівлі чи продаж сільськогосподарської продукції промислових чи ремісничих виробів з’їжалися купці з багатьох європейських країн. тут оформляли позички продавали чи заставляли майно. перші ярмарки відбувалися в приміщені магістрату, пізніше для них було споруджено спеціальний контрактовий будинок. цікавою особливістю контрактової площі був фонтан, він був центральною частиною першого у києві водогону. воду з фонтана використовували всі хто жив в межах чи малої площі. 1748 року київський архітектор іван григорович барський на місці давнього збудував тут кам’яний, круглий павільйон перекритий куполом у стилі українського бароко. спочатку у павільйоні було встановлено статую ангела що тримав посуд з якого виливалася вода, фонтан мав назву феліціан. у 80-ті роки 18ст на фасадах павільйону було прилаштовано сонячні годинники. на початку 19ст фігура ангела була замінена на скульптурну групу самсон що розриває пащу левові. персонаж старого завіту зображений кремезним кривоногим велетнем , мордована ним тварина нагадує більш безпорадного собаку ніж царя звірів. дехто з краєзнавців стверджує що київську скульптуру встановлено насмішку над офіціозним петерговським самсоном , статуя якого оздоблює каскад фонтанів заміського царського палацу. біля київського самсона вилася жвава торгівля штучними квітами, натільними хрестиками, дешевими сережками. повілля стверджувало: той хто тричі нап’ється з фонтану назавжди оселиться в києві. вода з фонтану була на диво смачною і чистою, тож не дивина, що багато хто з прочан у глеку ніс її до дому, щоб пригостити рідню. у 20-тих роках статую було знято, фонтан зруйновано у перевізному вигляді його відновлено у 1981-го року.

245
417
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


головна площа подолу, древня як сам київ, адже саме тут під час прокладання траси метрополітену, знайдено залишки дерев’яних житлових будинків 10ст. ця площа мала різні назви, після того як тут збудували магістраль її перейменували на рекли магістральну. пізніше площу перейменували на контрактову, бо саме тут відбувались контрактні ярмарки. їх проведення було надзвичайно важливим для економічного життя києва, адже на контракти для укладання угод по купівлі чи продаж сільськогосподарської продукції промислових чи ремісничих виробів з’їжалися купці з багатьох європейських країн. тут оформляли позички продавали чи заставляли майно. перші ярмарки відбувалися в приміщені магістрату, пізніше для них було споруджено спеціальний контрактовий будинок. цікавою особливістю контрактової площі був фонтан, він був центральною частиною першого у києві водогону. воду з фонтана використовували всі хто жив в межах чи малої площі. 1748 року київський архітектор іван григорович барський на місці давнього збудував тут кам’яний, круглий павільйон перекритий куполом у стилі українського бароко. спочатку у павільйоні було встановлено статую ангела що тримав посуд з якого виливалася вода, фонтан мав назву феліціан. у 80-ті роки 18ст на фасадах павільйону було прилаштовано сонячні годинники. на початку 19ст фігура ангела була замінена на скульптурну групу самсон що розриває пащу левові. персонаж старого завіту зображений кремезним кривоногим велетнем, мордована ним тварина нагадує більш безпорадного собаку, ніж царя звірів. дехто з краєзнавців стверджує що київську скульптуру встановлено в насмішку над офіціозним петерговським самсоном, статуя якого оздоблює каскад фонтанів заміського царського палацу. біля київського самсона вилася жвава торгівля штучними квітами, натільними хрестиками, дешевими сережками. повілля стверджувало: той хто тричі нап’ється з фонтану назавжди оселиться в києві. вода з фонтану була на диво смачною і чистою, тож не дивина, що багато хто з прочан у глеку ніс її до дому, щоб пригостити рідню. у 20-тих роках статую було знято, фонтан зруйновано, у перевізному вигляді його відновлено у 1981-го року.


На мою думку життя людей можна покращити у всіх сферах життя та будь-яким способом. пропагування читання та здорового способу життя є однією з найважливіших проблем деградації сучасного супільства. аби вирішити цю проблему,  потрібно відкривати більше біліотек із різноманітних читачів, наприклад, організувати в парках та скверах місця для читання. оскільки пора весни вже приходить, всі люди будуть проводити свій час на свіжому повітрі. до того ж читання романтичної поезії на свіжому повітрі, набагто краще, аніж сидіння у кімнатах перед екраном комп'ютера. 

Популярно: Українська мова