Есть ответ 👍

Визначте дієприслівники. свій вибір арґументуйте вивченими правилами. запишіть речення, розкриваючи дужки, поставте потрібні розділові знаки. 1. ярославна (не)квапом (ступаючи, ступивши) з каменя на камінь пішла вздовж течії (до)низу і (не)(доходячи, дійшовши) до містка зупинилась (о. гончар). 2. комдив ліг спати (не)(роздягнувшись, роздягаючись) (г. тютюнник). 3. (не)(поспішаючи, поспішивши) кудись ховаються оста(н,нн)і шуми й гуки довгої літньої днини (с. васильченко). 4. жита зашамотіли (підіймаючи, підіймавши) (до)гори свої похилені колоски (панас мирний). 5. з дідівського кухля (ковтнувши, ковтаючи) води в далеке дитинство злітаю думками (м. ткач). 6. затр(е,и)мтіло зразу со(н,нн)е повітря, і зграї срібних звуків (не)(плутаючись, заплутавшись) полетіли яром далеко в степ (с. васильченко). 7. матроси ще довго розмовляли (згадуючи, згадавши) рідні степи, рідні річки, а журавлик (почуваючи, почувши), що нічого лихого йому (не)зроблять, заснув (о. іваненко). 8. щось крикнув до неї давид, сам (не)(чуючи, почувши) свого голосу, і ще вдарив по конях. і вже (не)оглядався, (не)чув, (не)бачив нічого (а. головко).

180
398
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ярославна, неквапом ступаючи з каменя на камінь, пішла

вздовж течії донизу і, не дійшовши до містка зупинилась.

комдив ліг спати не роздягнувшись.

не поспішаючи кудись ховаються   останні шуми й гуки довгої літньої днини.

жита   зашамотіли, підіймаючи догори свої похилені колоски

з дідівського кухля, ковтнувши води, в далеке   дитинство злітаю думками.

затремтіло зразу сонне   повітря, і зграї срібних звуків не заплутавшись, полетіли яром   далеко в степ.

матроси ще довго розмовляли, згадуючи   рідні степи, рідні річки, а журавлик почувши, що   нічого лихого йому не зроблять, заснув.

щось крикнув до   неї давид, сам не почувши свого голосу, і ще вдарив по конях. і   вже не оглядався, не чув, не бачив нічого.


Під носом  пушок, а в голові тирси мішок.  не той друг, хто медом маже, а той, хто правду каже.  як будуть  ріжки, будеш їсти пиріжки.  багато  снігу  в році — багато хліба в тоці.  бог дає шлях, а диявол  гак.  глибока  річка, як думка, йде спокійно. ліпше пташці на зеленій вітці, ніж у пана в золотій клітці.  вовка  ноги  годують.  за чужою  щокою   зуб не болить.

Популярно: Українська мова