Есть ответ 👍

Іть будь ласка. незвичайні пригоди алі в країні недоладії . закінчення продовження казки придумати самому.

202
373
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


проминуло багато часу з тієї пригоди. у нас почався урок української літератури. і того ранку до нас у клас, який знаходиться на другому поверсі, забігла незнайомка.

вона була неймовірно схожа на дівчинку з малюнка у книжці. тому здалася нам знайомою. вона тихенько підійшла до дошки й подивилась мені у вічі. потім відвела погляд на когось іншого. за мить вона промовила:

– любі друзі, сьогодні я тут, щоб попередити вас. думаю, ніхто не хоче попасти у невідому країну, де все не так. її звати … тут хтось перебив алю:

– про що ти говориш?

аля спочатку оглянулась, а потім додала:

– напевно, хтось не прочитав казки. але цим ми шкодимо самі собі. кожну незавершену справу бачить недочеревик і записує її. тож, щоб не попасти у халепу, завершуйте розпочаті справи. не дочитали книжку- дочитайте, не домалювали картину – домалюйте. раптом у кутку аля побачила якусь річ та промовила:

– он як! там стінгазета скраю лежить.

розгорнула її і сказала:

– так не годиться. вона не є завершена. недочеревик її уже побачив. нумо, коли продзвенить дзвоник, на перерві завершіть те, що розпочали.

всі уважно слухали дівчинку і зрозуміли помилку. а аля стрімко побігла далі попереджати інших школярів.

я також зрозуміла цей урок. надалі не буду залишати незавершені справи. і цей урок української літератури я теж не забуду.


Раскольников и свидригайлов - люди, возомнившие себя богами. в романе ф. м. достоевского «преступление и наказание» широко использован прием антитезы, на нем строится система персонажей. каждый из героев, окружающих раскольникова, в той или иной степени раскрывает определенную черту главного героя. между раскольниковым и другими персонажами проводятся параллели, своеобразную систему двойников. двойники раскольникова – это, прежде всего, лужин и свидригайлов. для них «все дозволено» , хотя и по разным причинам.  образ свидригайлова, поставленный рядом с образом раскольникова, раскрывает одну из сторон философской идеи, которая заключается в следующем. под влиянием определенных обстоятельств в человеке может исчезнуть нравственное чувство, но общий нравственный закон от этого не исчезнет. свидригайлов поставил себя вне морали, у него нет мук совести, и, в отличие от раскольникова, он не понимает, что его действия и поступки безнравственны. так, например, в различных интерпретациях повторяются слухи о причастности свидригайлова к нескольким преступлениям; ясно, что они небезосновательны. 

Популярно: Литература