Есть ответ 👍

Написати 3 речення и визначити частини мови іть

128
417
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


діти вийшли погуляти. іменник дієслово прислівник

я роблю роботу іменник дієслово займенник


  1. я (займ.) дуже (прислівн.) люблю (дієсл.) займатися (дієсл.)  спортом (іменник).

      2. по (прийм.) стелі (ім.) несподівано (прислівн.) проповз (дієсл.)павук (і

      3. тарас (ім.) шевченко (ім.) є (дієсл.) дуже (прислівн.)визначною (прикм.) постаттю (ім.) в (прийм) українській (прикм.) літературі (ім).


ответ:

то́рба, и, ж. вид дорожнього мішка, що його носять звичайно за плечима. взяла [мати] торбу, пішла селом, на вигоні сіла і в село вже не верталась (шевч., і, 1963, 230); андрій збирається йти на нічну зміну. бере торбу з їжею, шапку і виходить з хати (ю. янов., iv, 1959, 17); у торбі за плечима в нього лежали шматок оленячого м’яса та кілька сухарів (трубл., 1936, 44); * у порівн. діти все дивуються. «і де ви, бабо, видрали таких казок та приказок? » — «е, голуб’яточки! голова, як торба; що знайдеш, то й покладеш» (дн. чайка, тв., 1960, 27); // у знач. присл. то́рбу, розм. багато чогось. — чи ж треба, хлопці, випускати пана? їй-бо, він ще торбу лиха і мішок біди (стельмах, і, 1962, 629).

◊ ви́шептавсь, як рак у то́рбі див. ви́шептатися; іти́ (ходи́ти, піти́) з торба́ми (з то́рбою) — займатися жебранням; старцювати. ще змалку з матір’ю старою ходив з торбами цей козак, отак і виріс сиротою, у наймах (шевч., ii, 1963, 126); не ва́ртий [і] то́рби сі́чки (то́рби з сі́чкою) див. сі́чка; носи́тися (па́нькатися і т. і як з пи́саною то́рбою див. пи́саний; носи́тися, як ду́рень з пи́саною то́рбою див. носи́тися; по́вна то́рба див. по́вний; по́вну то́рбу розказа́ти див. розка́зувати; пуска́ти (пусти́ти) з то́рбою див. пуска́ти; розноси́тися, як ста́рець з пи́саною то́рбою див. розноси́тися2; то́рба ли́ха і мішо́к біди́ див. мішо́к; торби́ начепи́ти (почепи́ти) — дійти до жебрання. — он, казав гудзь, — швидко сахарню будуватимуть. — слухай, серце, гудзя, слухай, андрійку… якраз почепиш торби, та й мені доведеться… (коцюб., ii, 1955, 11).

Популярно: Українська мова