Есть ответ 👍

Перемога добра над злом у романі р. л. стівенсона «острів скарбів»

244
496
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

nastyakot11
4,4(25 оценок)

перемога добра над злом у романі р. л. стівенсона «острів скарбів»

острів скарбів» р. л. стівенсона — пригодницький роман. сюжет роману наповнений великою кількістю пригод та незвичайних подій, у яких героям раз у раз загрожує загибель, але несподівано настає чудесне спасіння. події роману р. л. стівенсона «острів скарбів» пов’язані з картою легендарного капітана флінта, який володів незліченними багатствами. біллі боне був штурманом у капітана флінта на його кораблі «морж», коли флінт заховав своє золото на одному з островів.

після смерті біллі бонса карта флінта потрапляє до рук юного джима хокінса. він передає карту лікареві лівсі та сквайру трелоні. романтики за натурою, трелоні і лівсі захопились цією картою і, не вагаючись, вирушають у подорож, узявши хокінса юнгою. ці люди, звичайно, хотіли,знайти скарб, але при цьому вони не збиралися вчиняти комусь зло.

джон сільвер і його команда. на карту флінта довгий час полювали пірати, які знали про її існування. серед них був і джон сільвер, колишній квартирмейстер судна флінта «морж». втершись у довіру до трелоні, сільвер найнявся на «іспаньолу коком і запропонував сквайру взяти матросами його людей. насправді ж ці люди були залишками команди флінта. сільвер і його люди ладні були заволодіти золотом флінта за будь-яку ціну. вони здатні були не тільки вбити сквайра трелоні, його друзів, капітана смолетта, а й перегризти горлянки один одному.

господареві «іспаньоли» та його друзям на шляху до золота флінта довелося пережити підступність сільвера та більшості команди, стрілянину на острові, втрату своїх товаришів. у романі перемагає не груба сила, не підступна хитрість і віроломство жорстокого сільвера, а сміливість, згуртованість, готовність до самопожертви чесних романтиків. багатством, ціннішим за золо то флінта, були для них радість перемоги, відчуття вірності друзів.


Человеческие эмоции или "сердце" человека - зерно поэзии, сами стихи - цветок, выросший из этого сердца, а событие - условие произрастания зерна.

Популярно: Литература