Есть ответ 👍

4. назвіть, до якого твору належить наведений фрагмент. і не пом’яне батько з сином, не скаже синові: – молись. молися, сину: за вкраїну його замучили колись. a) леся українка, «давня весна»; б) іван франко, «іван вишенський»; b) тарас шевченко, «мені однаково»; г) леся українка, «давня казка». 5. укажіть, як вплинув на вишенського візит українців (і. франко, «іван вишенський»). a) запалив бажання повернутися на батьківщину; б) розчулив, спонукав до солодких спогадів; b) ніяк не вплинув, залишив байдужим і нечулим; г) роздратував, викликав обурення. 7. укажіть ідеї поезії в. підпалого «запросини». a) уславлення патріотизму, віри у майбутнє своєї держави; б) уславлення оптимізму, упевненості в собі й відчуття правильно обраного шляху; b) засудження самовпевненості ліричного героя, недалекоглядності у виборі майбутнього; г) піднесення творчої й натхненної праці. 8. укажіть, хто виступає ліричним героєм у вірші і. малковича «музика, що пішла». а) музика; б) «непевна, звабна ніч»; в) скрипка; г) особа, думки і почуття якої виражено у вірші. 11. укажіть, як ставилися до шептала бригадні коні (в. дрозд, «білий кінь шептало»). a) співчували; б)глузували; b) обходили стороною; г) недолюблювали.

147
452
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


4) в 7) б 8) а   11) б опораарчпачай


моя вулиця

я проживаю у селі великі бірки, майже на його окраїні, на вулиці євгена коновальця.

вона не дуже довга, проте широка. у кінці вулиці — сільський стадіон. біля нього — пасовище, на якому випасають худобу.

вулиця є. коновальця дуже гарна у будь-яку пору року. влітку вона буяє зеленавістю високих тополь, які ростуть по обидва боки вулиці. коли ввечері йдеш вулицею, тебе дивні пахощі з кожного городу. ніякі французькі парфуми не зрівняються із запахами городніх квітів!

восени моя вулиця барвиста. цвітуть чорнобривці, майори, айстри, хризантеми. цієї пори вона пахне квітами і димом від спаленого листя та бадилля.

але найбільше я люблю свою вулицю взимку. все навколо біле-біле. снігові шапки на хатах та деревах, сніговий килим на землі творять казкове диво. взимку вулиця пуста: ні людей, ні худоби, ні птиці. лише поодинокі перехожі та галасливі діти будять сільську тишу.

на нашій вулиці немає громадських споруд, лише одноповерхові будинки.

раніше я жалкувала, що не живу у місті в багатоповерховому будинку. але зараз розумію, що мешканці нашої вулиці — багаті люди, адже ми маємо власні садиби.

єдине, що хотіла б змінити на своїй вулиці, — обладнати сучасний стадіон і збудувати невеликий кінотеатр.

коли виросту, здобуду освіту, обов'язково докладу зусиль, аби мрія збулася, бо я дуже люблю свою вулицю.

Популярно: Українська література