Agent1597
03.08.2022 22:44
Биология
Есть ответ 👍

99 ! 6. какая часть уха отвечает за функции ниже: 1. ушная раковина 2. слуховая труба 3.слуховые косточки а. уравновешивание давления б. усиление звуковых колебаний в. улавливание и проведение звуков 7. какая прозрачная жидкость заполняет камеру глаза? 8. где располагается кортиев орган? 9. сигны от органа вкуса поступают в кбп: а) височная доля б) теменная доля в) лобная доля г) затылочная доля 10. укажите верные утверждения: а) наружной оболочкой глаза является сетчатка. б) глазодвигательные мышцы крепятся к радужной оболочке. в) кортиев орган находится в улитке внутреннего органа. г) диаметр зрачка никогда не изменяется

273
383
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

ivoleg13
4,6(13 оценок)

Ушная раклвина, наружной оболочкой глаза является сетчатка
koshechkaXL
4,6(31 оценок)

+Механізми регенерації.

Важливе значення для реалізації індивідуального розвитку має регенерація

Це процеси відновлення організмом втрачених або ушкоджених частин, а також відтворення цілісного організму з певної його частини. Завдяки процесам регенерації постійно відновлюються клітини і тканини, термін функціонування яких вичерпано (залозисті клітини кишкового епітелію, клітини крові тощо). Процеси регенерації також лежать в основі вегетативного розмноження.

У різних груп тварин різна здатність до регенерації. Наприклад, відомі випадки, коли цілісний організм губки відновлювався з розтертої клітинної маси. У гідри організм може відновитися зі своєї 1/200, у війчастих червів - з 1/100 його частини. Добре розвинена регенерація у багатощетинкових тамалощетинкових червів, деяких ракоподібних (наприклад, краби), голкошкірих.

Серед хребетних регенерацію цілісних органів (кінцівок, хвоста, очей, деяких внутрішніх органів гають у хвостатих земноводних. У ящірок ці процеси виражені гірше (відновлення відкинутої частини хвоста).

З підвищенням рівня організації організмів здатність до регенерації зменшується. Так, у птахів і ссавців (зокрема й людини) зберігається тільки здатність до загоєння ран, зростання кісток, поновлення клітин і тканин, що мають обмежений термін життя.

+Добре розвинена здатність до регенерації у рослин. Вони відновлюють ушкоджені тканини і органи, а також цілісний організм з певної його частини. У багатьох рослин нова особина може розвиватись із живців (кореневих, стеблових чи листкових) абовидозмінених пагонів.

Объяснение:

Популярно: Биология