Есть ответ 👍

Собоснованием своего ответа чисто общественное благо – это такое благо, которое потребляется коллективно всеми гражданами, в зависимости от того, сколько они за него платят. да нет

225
362
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

vikt24oria
4,8(59 оценок)

Ответ: нет. общественное благо-это то, которое доступно всем людям, вне зависимости от того сколько они за него платят. чаще всего за общественные блага вообще не платят.
nastyap20032
4,4(97 оценок)

Твір призначений для театральної постановки ,тому складається з двох частин — мова героїв і ремарки, які вказують режисеру на декорації та дії персонажів. Про характер героя читач може судити тільки за словами самого героя, а не дізнаватися зі  слів автора твору.

У п’єсі відображено зміни, які відбулися в українському селі після реформи 1861 року. Мартин Боруля — чиновник, тобто вільна людина, яка сплачує грошовий податок. Як бачимо, чиновники — досить заможні люди, у них велике господарство, на якому працюють також і наймані робітники — збіднілі селяни. Мартин платить робітникам «на своїх харчах тридцять рублів», крім того, утримує сина-чиновника. Відповідно до указу, чиновники були зобов’язані подати документи, які підтверджували б їхнє дворянське походження. Якщо ж таких документів не буде, то їх прирівняють у правах до селян. Тому Красовський демонструє зверхність над Борулею.Дворяни, як видно з твору, у суспільстві залишаються привілейованим класом, хоча селяни типу Борулі не поступаються їм у статках. Отож із п’єси перед нами постала Україна середини 80-х років ХІХ століття. Зважаючи на те, що це був один із перших творів письменника на сучасному матеріалі, то, безперечно, «Мартина Борулю» з інтересом сприйняли перші його глядачі (прем’єра відбулася того ж 1886 року).

Объяснение:

Популярно: Экономика