Есть ответ 👍

Твір роздум на тему як гарно мати генія сьогодні

275
310
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ми живемо у ххі столітті, столітті високих новітніх технологій та наукового прогресу. багато підлітків мого віку вже чітко знають, чого прагнуть від життя, мають певну мету. особисто для мене це питання також вирішене. для мене зараз головне – отримати гарну освіту, не абияку, а таку, про яку я мрію і завдяки якій зможу отримати гарну перспективну спеціальність..

на сьогодні людина, завдяки своєму безсмертному таланту та блискучому розуму, створила багато пам’яток мистецтва, нових винаходів, які значно полегшують наше життя. безліч геніїв залишили назавжди свій слід у світовій історії. чому ж і досі людина, маючи вибір між освітою та неуцтвом, часто вибирає останнє? ! чому людина не розуміє, якою важливою є освіта, як багато вона може дати у житті

чи зміг би олександр македонський, не маючи елементарних базових знань з ії, підкорити всю персію? чи зміг би леонардо да вінчі, не навчаючись в університеті падуї та не займаючись додатково з майстрами-художниками, створити стільки дійсно геніальних винаходів та намалювати безліч картин, що й досі чарують погляд та душу своєю довершеністю. скільки років пройшло, а людство й досі не може розгадати загадку посмішки мони лізи! скажіть, чи міг би омар хайям відкрити власну обсерваторію та увагу заможних та родовитих аристократів, не змусивши себе навчатись, вивчаючи складну і малодоступну на той час науку, а саме астрологію. недарма починаючи з античності і закінчуючи нашою епохою важливі державні посади займали виключно освічені люди.


план

1. що таке щастя?

2. турботлива родина павлуся.

3. самостійне господарювання парубка.

4. скарб — узагальнений образ щастя.

символічне значення скарбу.  що таке щастя? у кожної людини своє розуміння цього поняття. скільки людей — стільки й думок.  і кожна родина мріє про щастя та долю для своїх дітей. в одній турботливій і заможній родині з оповідання олекси стороженка «скарб» зростав хлопчик павлусь. батьки дуже любили та пестили свого синочка, особливо мати. узимку й восени вона не випускала його з хати, щоб не замерз, навесні і влітку — щоб сонце не напекло голову. уже й підріс павлусь, став парубком, а в руках не тримав не тільки коси, а й лопати чи віника. батько бачив, що син нічого не вміє робити, і журився: «що з ним станеться, як ми помремо? » мати ж говорила: «як бог милосердний пошле йому щастя, то без нас житиме ще лучче, як теперечки! » 

на мою думку, скарб — узагальнений образ щастя. і хоча люди заздрили пав-лусеві, вважали, що щастя приклеїлося до нього, жити так, як він, не хотіли. щасливим, як на мене, не був і павлусь. автор робить висновок, нас навчає, що щаслива тільки та людина, яка не буде заздрити іншому, буде жити і дякувати господу за те, що він послав.

щасливий «той, що другого нагодує і заспокоїть, бо у такого і душа буде не голодна».

Популярно: Українська література