Есть ответ 👍

8. установіть відповідність між схемами та реченнями (окремі розділові знаки в реченнях пропущено) 1. а: «п! » 2. »п! » -а. 3. »п, – а, – п? » 4. »п, – а. – п! »a) щось намалював розпитувала марійка (ю. мушкетик). б) і голос сильний нам з гори, як грім, гримить лупайте цю скалу (і. франко). b) мої друзі – вбогі бідолахи говорить кармель от мої друзі (марко вовчок). г) здоров був, любий жінка говорила, а в голосі її сльоза бриніла (леся українка). д) за що ж хто-небудь попитає зозуля півня вихваляє (л. глібов).

231
413
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


1б 2в 3д 4г відповіді: 1.      а: «п! »2.      »п! » -а.3.      »п, – а, – п? »4.      »п, – а. – п! »a) щось намалював розпитувала марійка (ю. мушкетик).б) і голос сильний нам з гори, як грім, гримить лупайте цю скалу (і. франко).b) мої друзі – вбогі бідолахи говорить кармель от мої друзі (марко вовчок).г) здоров був, любий жінка говорила, а в голосі її сльоза бриніла (леся українка).д) за що ж хто-небудь попитає зозуля півня вихваляє (л. глібов).

1-б). 2-г). 3-д). 4-в).

    як на  мене,  літо  -  це найкраща  пора  року  для  відпочинку.  це  літо  я  провела  як  слід:   я  була  у  багатьох  містах!   спочатку я поїхала в трускавець з сестрою та бабусею, а там до мене приєдналася мама. я так сумувала за нею! вже тоді ми всі разом поїхали в карпати.      там, в  буковелі,  ми  підіймалися  по  канатній  дорозі на гору! вид звідти  був  настільки чудовий, що навіть захоплювало подих!   все  було  видно  як  на  долоні.    після цього ми поїхали дивитись на водсопад шипіт. він знаходиться на околиці села пилипець. нам розповідали, що водоспад прозвали шипіт тому, що недалеко від нього чутно, неначе хтось шепоче. після цього ми повернулися додому.   а потім поїхали у польшу до мами у гості. там ми побували у закупах та в зоопарку. там представлені дуже красиві тварини.   після повернення в україну ми поїхали на озеро світязь і дуже весело провели там час.     це  літо  я  запом`ятаю  надовго.  я  чудово  його  провела!

Популярно: Українська мова