Есть ответ 👍

Іть будь ласка скласти есе це невеличкий твір.на тему якби я стала депутатом

223
252
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


майже кожна людина чимось незадоволений у своєму житті, щось він в силах поміняти, а щось, на жаль, немає. нам хочеться більше влади, але вона дана лише депутатом країни, в якій ми живемо.

якби я був депутатом, то я б запровадив низку нововведень, які б покращили життя громадян. перше, що ми я змінив-це систему навчання. школи не повинні нав'язувати знання, бо, таким чином, про запас вони ніколи не підуть. шкільні знання повинні підноситися учням в ігровій формі або як-небудь інакше, але так, щоб діти хотіли навчитися чомусь новому. така система набагато підвищить рівень освіти в моїй країні.

такі зміни торкнулися б парків та інших громадських місць. гуляючи, я часто помічаю безліч молодих людей, які дозволяють собі порушувати закон, вони курять і п'ють на дитячих майданчиках. таку ситуацію можна виправити, ввівши високі штрафи, які будуть боятися, а стежити за цим буде поліція. звичайно, зараз і так існує контроль над цим, але його не достатньо, люди все одно порушують. слід збільшити число поліціонерів і тоді громадяни будуть набагато законослухняніше. злочинність в будь-якій країні присутня, тому слід розібратися, через що з'являється ця проблема. перше-це фінансова криза, тому слід збільшити число трудових місць. якщо люди будуть задоволені своєю зарплатою і жити в достатку, то злочинність зійде на мінімум. друге – це великий обсяг вільного часу. слід по максимуму зайняти громадян. існує безліч видів діяльності, нехай вони займуться самоосвітою/саморозвитком. щоб ця схема працювала, потрібно стимулювати населення щось робити.


Прислі́вник (лат. adverbium — «до дієслова», «при дієслові») — це незмінна самостійна частина мови, що виражає ознаку дії, стан предмета або ознаку якості і відповідає на питання як? де? звідки? наскільки? якою мірою?

Прислівник у реченні пов'язується з дієсловом, виконуючи роль обставини дії, наприклад: Синіла (де?) навкруги далечінь (Гончар); Дорога все глибше (як?) врізалась в ущелину, зверху (звідки?), зі скель, покапувало. (М. Олійник)

Популярно: Українська мова