Есть ответ 👍

Визначте просте речення. выберите один ответ: a. а там нижче розступились скелі, які то розпалися на роздоллі високими будинками, то полягали довгими рядками. b. у нього майже немає творів, куди пейзаж не входив би, як обов’язковий елемент. c. пильне око його фіксує всі деталі : освітлення, барви, обриси землі, рослинність, усю різноманітність деревного покриву. d. під час поїздок до корсуня він показував дітям пам’ятні місця, де народні герої наливайко та хмельницький билися з польською шляхтою. укажіть складносурядне речення. (2 ) выберите один ответ: a. характерно, що критики відразу ж помітили багатство і красу мови творів панаса мирного. b. спинилось літо на порозі і дише полум’ям на все, і грому дальнього погрози повітря стомлене несе. c. зосталася мотря сама-сама, як палець, зі своєю нерозважною думкою. d. більше нічого не сказав чіпка, не поклонився навіть старшині волосній, а повернувся — і пішов, похнюпившись, додому.

293
464
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Просте речення- с складносурядне-b

я поважаю нашу рідну мову. для мене вона скарбниця крилатих висловів, нових для мене слів. з її я вчуся пізнавати навколишній світ. вчуся правильно розмовляти, що є мені в житті. і тому я ставлюся дуже шанобливо до своєї рідної мови.

я одна людина серед тисячі та мільйонів людей, і зробити, звичайно, можу не багато. про нашу рідну мову потрібно піклуватися щодня, щохвилини. на мою думку, найкраще що ми і особисто я можемо зробити для рідної мови, це розмовляти нею щодня. мова повинна жити, розвиватися, і якщо нею не розмовляти, то вона буде поступово гаснути, а потім може щезнути взагалі.

нам всім потрібно між собою спілкуватися грамотно, правильно складати речення. не слід вживати слів-паразитів, бо вони засмічують нашу мову. також ватро слідкувати за своєю мовою, потрібно обмежити вживання слів-жаргонів, сленгу, тому що мова стає примітивною, коли ми вживаємо такі слова.

«ріже вухо» і робить нашу мову не ладною велика кількість вживаних намислів іншомовного походження. якщо кожен з нас в своїй мові буде вживати іншомовні слова, то це буде не українська мова, а суржик. на жаль, сьогодні мало хто турбується про чистоту нашої мови. і вже часто чути, що в україні суржик це вже окрема мова.

для того,щоб писати рідною мовою без помилок, грамотно, потрібно багато читати. а ще читання корисно тим,що дізнаєшся нові слова, знаєш поетів, письменників.

свою рідну мову необхідно знати добре ? це саме найбільше що може зробити кожен із нас для неї. і нікому не треба її нав’язувати. треба завжди вміти показати іі у всій красі, і все її багатство.

Популярно: Українська мова