Есть ответ 👍

Билет по биологии .1 клетка структурная и функциональная еденица организмов всех царств живой природы. 2 роль генотипа и среды в формировании фенотипа, в повышении продуктивности сельскохозяйственных растений и животных

221
404
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Rozo4ka1mr
4,8(97 оценок)

Фенотип определяется не только генотипом, но и условиями среды. рассмотрим на курицах-несушках, и курицах-бройлерах. для первых продлевают день (не выключают свет в сарае например), чтобы увеличить кол-во высадки яиу, для вторых его уменьшают, чтобы курица имела больше мяса.
fobose1123
4,8(68 оценок)

Територіальна поведінка – це сукупність поведінкових реакцій особин, спрямованих на використання ресурсів їхньої території існування (їжі, води, місць відпочинку). територіальна поведінка властива багатьом безхребетним (крабам, цвіркунам, суспільним павукам) та хребетним (кораловим рибам, жабам, ігуанам, птахам, копитним ссавцям, морським ссавцям, приматам). території бувають великі, малі й зовсім малі. усе залежить від виду тварин, їх розмірів і від того, як вони здобувають їжу. тому розміри території часто визначають і складність територіальної поведінки. так, стадо бабуїнів, у якому приблизно 80 особин, володіє територією, площа якої майже 16 км2. але місця в межах цієї ділянки мавпи обживають неоднаково. у них є місця, де вони граються, місця, де відпочивають,місця для сну тощо. у межах цієї території є ділянки, які може відвідувати лише ватажок. усе це спричинює й різні прояви територіальної поведінки. у чому ж полягає пристосувальне значення територіальної поведінки? у першу чергу у підвищенні пристосованості й виживання виду. лише найбільш пристосовані особини можуть охороняти територію від хижаків, захищати самок і малят у межах своїх володінь, відшукувати й пам’ятати місця, де є вода, їжа, захист та ін. і саме такі особини беруть участь у розмноженні й передачі своїх генів нащадкам. також територіальна поведінка регулює чисельність особин у природних угрупуваннях.

Популярно: Биология