Есть ответ 👍

Мини твир у публицыстычному стыли на тему"я вирю в майбутне твое украино"

226
456
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Рія – це така річ, яка змушує людину рухатися вперед, працювати над собою, ставати краще, робити звершення. і все це лише для того, щоб у кінцевому підсумку досягти своєї мрії. чоловік, який має мрію, насправді виглядає навіть краще, ніж той, хто її не має. у людини, яка має мрію, горять очі, вона виглядає живою і активною. при погляді на неї стає чітко зрозуміло, що ця людина дійсно знає, навіщо живе, і яке у неї призначення на цій землі. іноді це дуже важливо. я не є винятком з цього правила, і я теж мрію. іноді буває так, що я починаю замислюватися про свої мрії, малювати картини власного успіху в своєму розумі. деколи трапляється так, що це займає надто багато часу, тому що я вже відчуваю, що замріявся і що пора нарешті займатися більш важливими справами на шляху досягнення та реалізації мрії. варто відзначити, що нічого поганого в тому, що я мрію, насправді немає. я переконаний, що коли людина мріє, уявляє собі образи свого майбутнього успіху, вона насправді наближає цей успіх до себе, робить його більш вірогідним і досяжним. саме з цієї причини я настільки активно мрію. звичайно, я чудово розумію, що мрії не збудуться самі по собі, необхідно робити щось на шляху до того, щоб вони збулися. але я знаю, що потрібно для цього робити. перш за все, треба не тільки мріяти, але і багато працювати. праця – це основа людського життя, завдяки праці людина істотно відрізняється від тварин, інших істот і тому подібного. саме праця прикрашає людину, а не сам факт мрії. праця є прямим шляхом до того, щоб мрія збулася і стала реальністю, а тому, якщо ви мрієте і тільки, знайте, що без праці мріям вашим ніколи не реалізувати

Плекаймо рідну мову

Мудрі люди кажуть, що немає народу без історії, та це ще більше стосується мови. Мова забезпечує народові неповторність, історичну спадкоємність, зберігає його культуру. Рідна мова є основою родоводу, єднає рід і сім'ю. К. Д. Ушинський відзначав: "Коли зникає мова — народу нема більше!"

Заборона української мови спричинила зникнення у небуття кількох десятків років нашої історії. У житті народу рідна мова й рідний край є нероздільними поняттями. Здавна через мову народ виявляв поняття моральності, а найважливіші з них — вірність і відданість, честь і чесноти, щирість і добро, взаємність, пошана і повага, мир і злагода, дружба і товариськість.

Для того, щоб мова могла прийти нам на до ми повинні постійно дбати про неї. Добру пораду українцям дав М. Рильський у поезії "Мова":

Популярно: Українська мова