syrovnikolas
10.09.2022 11:47
Химия
Есть ответ 👍

Генетический ряд какого элемента описан цепочкой превращения? запишите молекулярные уравнения переходов. 1)ba-bao-ba(oh)2-ba(no3)2-baco3 2)p-p2o5-h3po4-na3po4-ag3po4

293
324
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

алалала4
4,8(81 оценок)

1. ba - барий 2ba + o2 (изб.) = 2bao bao + h2o = ba(oh)2 ba(oh)2 + 2hno3 = ba(no3)2 + 2h2o ba(no3)2 + h20 + co2 = baco3 {осадок} + 2hno3 2) p - фосфор t 4p + 5o2 = 2p2o5 p2o5 + 3h2o = 2h3po4 h3po4 + 3naoh = na3po4 + 3h2o na3po4 + 3agno3 = ag3po4 {осадок} + 3nano3
altaeva81
4,8(8 оценок)

У міру зростання об'єму наукового знання окремі розділи наук набули статусу наукових дисциплін зі своїм поняттєвим апаратом, специфічними методами дослідження, що робить їх важко доступними для фахівців, що займаються іншими розділами. Подібна диференціація у природничих науках є природним і неминучим наслідком розвитком спеціалізацій, які дедалі звужуються у ході наукових відкриттів і нових досягнень.

У той же час природним чином у розвитку науки відбуваються зустрічні процеси, складаються і оформляються природничо-наукові дисципліни, так би мовити, «на стиках» наук: хімічна фізика, біохімія, біофізика, біогеохімія і багато інших. Ці процеси приводять, з одного боку, до подальшого зростання кількості наукових дисциплін, а з іншого — до їхнього зближення і взаємопроникнення. Це є однією із особливостей інтеграції природних наук, що характерно для загальної тенденції в сучасній науці.

Основою природничих наук слід вважати природознавство — науку про природні явища. Відповідно, першими представниками природних наук слід вважати великих дослідників природи минулого, таких як Блез Паскаль, Ісаак Ньютон, Михайло Ломоносов. У зв'язку з тим, що людство еволюціонувало від ших станів до більш складних і удосконалених, то й наука пройшла такий самий шлях еволюції.

У наші дні намітилася інтеграція природничого наукового знання, яка проявляється у багатьох формах і стає найбільш вираженою тенденцією його розвитку. Все більшою мірою ця тенденція проявляється і у взаємодії природничих наук з науками гуманітарними.

Свідоцтвом цьому є висунення на передній план сучасної науки принципів системності, самоорганізації і глобального еволюціонізму, що відкривають можливість об'єднання найрізноманітніших наукових знань у цілісну і послідовну систему, що об'єднується загальними закономірностями еволюції об'єктів різної природи.

Безперешкодний розгляд спірних і незрозумілих питань науки, відкрите і вільне зіткнення різних думок, можливість захищати власні інтереси, знаходити нові аргументи. Все це є причиною прогресу.

Объяснение:

Удачи!!!

Це є як власний приклад: У наші дні намітилася інтеграція природничого наукового знання, яка проявляється у багатьох формах і стає найбільш вираженою тенденцією його розвитку. Все більшою мірою ця тенденція проявляється і у взаємодії природничих наук з науками гуманітарними.( Це вже є в тексті).

Популярно: Химия