Есть ответ 👍

Спасите! анализ стиха захочеш і будеш, на украинском

281
369
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


«захочеш — і будеш» ольжич аналіз вірша вірш «захочеш — і будеш» олега ольжича — дев’ятий із циклу «незнаному воякові», в якому поет безпосередньо звертається до кожного з нас, переконуючи, що все в житті залежить від нас самих, від нашого вольового рішення: «захочеш — і будеш. в людині, затям, лежить невідгадана сила». ліричний герой у поезії «захочеш і будеш» — безіменний, але сильний волею. «захочеш — і будеш» композиція вірша вірш можна поділити на 4 частини і — все в житті залежить від нас самих. ( тільки доклавши власних зусиль, людина може побудувати щасливе майбутнє, бо часто вона не усвідомлює, наскільки багатим є її внутрішній світ, скільки фізичної сили приховує сила людського духу). ii —справжнє, наповнене боротьбою життяне для слабких.( це не означає — крокувати з високо піднятою головою, незважаючи ні на що, це значить приймати виважені рішення, аби не помилитися й виконати свій обовязок). iii — сумління -вічне мірило вчинків. (автор називає сумління «невблаганним», адже ми можемо переконати оточуючих, що примусило нас порушити моральні принципи життя, але ми ніколи не зможемо переконати в цьому сумління, не зможемо примусити його замовкнути). iv — хвилини вибору і сумнівів. (слід пам’ятати, що наші дії не можуть керуватись вседозволеністю, ми не можемо діяти за принципом «ціль виправдовує засоби». автор у наказовій формі переконує, що майже все в житті залежить від нас самих це не просто собі поезія. ні! в ній істина, яка є повірити в себе. а віра у себе — то дуже важлива рі

моя улюблена книжка «принц та злидар». написав її письменник марк твен.

    це цікава казка про двох схожих хлопців. через свою цікавість хлопці помінялися одягом. злидар опинився в царських палатах. а на справжнього принца випало багато лиха і чекало чимало випробувань. але добро перемагає зло. казка цікава, хоч і сумна, але захоплююча до останньої сторінки.

      я раджу прочитати цю книжку.або ще один твір:                     нещодавно я прочитала книжку "гаррі потер і філософський камінь". 

    мені цікаво було дізнатися про незвичайну школу чарівників.   а щира дружба гаррі з роном та герміоною просто захопила мене. бажала героям подолати всі інтриги недоброзичливців. 

  книжка цікава, бо вона про молодих людей. читала і мимоволі порівнювала зі своєю школою. "захист від темних мистецтв" є улюбленим предметом гаррі. подібні предмети чаклунам у гоґвортсі. учителі гаррі уміють перетворюватися на тварин, учні літають на мітлах. моя вчителька теж буває різною: справедливою, доброю, ніжною. а як ми "літаємо" на головне, що я винесла для себе з небезпечного та фантастичного світу чаклунства: наміри не повинні бути злими, адже вони безсилі перед справжніми почуттями: дружбою, вірністю, сміливістю. 

  напружений та цікавий сюжет змусив мене швидко прочитати твір джоан роулінг. ця книжка вчить нас ставати добрими чарівниками для інших. 

Популярно: Українська література