Есть ответ 👍

Нужна надо написать анализ стих-ия оттепель николая заболоцкого

257
369
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


Он классный)правда ахмат сила!
unikornio
4,4(28 оценок)

Это лирическое стихотворение, потому что главное – передать настроение рассказчика, вызванное явлением природы – неожиданной оттепелью после метели. здесь нет другого героя, кроме рассказчика. и хотя нет личных местоимений, но вполне ясно, что рассказчик описывает не чужие переживания, а свои собственные. следовательно, здесь рассказчик - лирический герой. он передает свои впечатления, свое настроение.  мне кажется, что за первым четверостишием стоит темное, мрачное, мокрое настроение. потому что в стихотворении есть слова «сугробы осели» . значит, они растаяли и стало мокро, а «потемнели снега» - это мрачное настроение.  во втором четверостишии настроение тоже мокрое, потому что «сосен тяжелые сучья мокрого снега полны» . и еще настроение ночное, но светлое: «блещет осколок луны» .  в третьем четверостишии как бы солнечное настроение, потому что «, плавятся, льются, льдинки, воткнувшись в сугроб» .  в четвертом четверостишии настроение про поля, как они себя чувствуют под снегом «белые дышат поля» .  а в пятом четверостишии настроение чисто весеннее: «скоро проснутся деревья, / скоро построившись в ряд, / птиц перелетных хорчевья / в трубы весны затрубят».
rozettak
4,5(93 оценок)

1. жанр: пригодницький роман 2. адже самим судном керував хлопець, якому було 15. 3.  робінзон слідкував за дикунами кожного разу, як вони припливали на острів, і одного разу йому вдалося врятувати невинну жертву, призначену на смерть. цей випадок був першим контактом з людьми після довгих років самотності. і завдяки цьому у робінзона з'явився товариш. робінзон врятував дикуна від смерті, але дикун врятував робінзона від самотності. відтепер можливість спілкуватися зробила життя робінзона більш повним. на жаль, п'ятниця, як і його вороги, теж був кані. він не бачив поганого у вживанні людського м'яса. п'ятниця дуже здивувався, коли робінзон поховав мерця-дикуна, вбитого при врятуванні п'ятниці. у його розумінні робінзон знехтував їжею.

мине можемо  звинувачувати п'ятницю, адже він жив згідно з законами свого суспільства. ці закони наказували йому полювати на людей з.інших племен, вони не мали у своїй основі людяності. це були вовчі закони. дикуни завжди жили, очікуючи раптової смерті від ворога. вони не намагалися працею здобути собі їжу, вбивство людей було для них нормою.'таке розуміння життя не могло плем'я п'ятниці до розвитку. вони жили як звірі, навіть гірше, бо звірі не вбивають подібних до себе для їжі, а полюють на інших тварин.

Популярно: Литература