Есть ответ 👍

Твір «подвиг українського народу у другій світовій війні» за твором ніни бічуя шпага славка беркути

198
239
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Психіка дитини у підлітковому віці ще не сформована і дуже не стійка, тому вплинули на неї може навіть будь-яка дрібничка.   так, у повісті ніни бічуї «шпага славка беркути» таких дрібничок чимало, наприклад: юлько малював коней, дівчинка у блакитній сукні, що мила вікна, газета, що потрапила до рук юлька, де було написано про плагіат його всі ці моменти безпосередньо вплинули на головних героїв.   тому зрозуміло, наскільки дитяча психіка чутлива, що її практично неможливо повністю контролювати. хоча спадає на думку, що і не треба її так прискіпливо контролювати, бо необхідно давати змогу дітям пристосову ватись до життя та приймати рішення самостійно, адже виростити дитину в стерильності, оберігаючи її від будь-якого негативного впливу просто неможливо, й навіть, напевне, шкідливо.   важливо, щоб у житті не сталося, як на прикладі стефка, що отримував мало розуміння. батьки та оточуючі повинні , спілкуватися, обговорювати проблеми, вислуховувати, конструктивно критикувати. і тоді дитина зрозуміє, що вона комусь цікава, що вона має підтримку і може творити самостійно.   зараз у світі багато складних, як-то кажуть, невиправних підлітків. але насправді таких немає, просто вони почувають себе в і людей чужими. але зацікавивши їх, зрозумівши їх можна відкрити нове майбутнє навіть таким підліткам. детальніше - на -

Творчий шлях

Объяснение:

Лауреат більше десятка всеукраїнських і міжнародних літературних конкурсів, таких, як тім "Гранослова", "Смолоскип", "Коронація слова".

Автор поетичних збірок "Бузкові зошити" (1997) та "Чар-папороть" (2002); збірки "дорослих" оповідань "Як дожити до ста" (2004); повісті-казки "Домовичок з палітрою" (2001), казок "Півтора бажання" (2004), дитячої повісті "Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських" (2005); монографії "Тичининська формула українського патріотизму" (2002), методичних рекомендацій "У країні Лісових Дзвіночків"(2002). Упорядник спогадів про Павла Тичину "З любов’ ю і болем" (2005).

Член Національної спілки письменників Укрїни.

Лауреат літературної премії "Благовіст", недержавної українсько-німецької премії імені О. Гончара й літературної премії імені М. Чабанівського.

Упорядник спогадів про Павла Тичину "З любов’ю і болем" (2005). Має багато публікацій у періодичній пресі, мистецьких часописах ("Березіль", "Кальміюс", "Дзвін", в тім числі у тих, що видаються за кордоном: вірменському – "Гарун", в італійському – "Артекультура", в німецькій "Соборності"), альманахах та колективних збірниках.

З 1997 року член Національної Спілки письменників України.

Основні твори:

книжки поезій: "Бузкові зошити" (1997), "Чар-папороть" (2002), "Душа осики" (2006)книжки "дорослих" оповідань "Як дожити до ста" (2004), удостоєної Міжнародної недержавної україно-німецької премії імені Олеся Гончараромани для підлітків "Русалонька із 7-В або Прокляття роду Кулаківських" (2005) (ця книжка разом зі збіркою "Як дожити до ста" удостоєна премії ім. Михайла Чабанівського 2006 року) й "Русалонька із 7-В та Загублений у часі" (2007)книги казки "Півтора бажання (Казки старої Ялосоветиної скрині)" (2007) та "Домовичок із палітрою" (2007)

Популярно: Українська література