Есть ответ 👍

Нужна тема текста оценю всех по пути в школу любили разговаривать о подвигах. — хорошо бы, — говорит один, — на ребёнка спасти! — даже самую большую щуку поймать — и то хорошо, — мечтает второй. — сразу про тебя узнают. — лучше всего на луну полететь, — говорит третий мальчик. — тогда уж во всех странах будут знать. а сема пичугин ни о чём таком не думал. он рос мальчиком тихим и молчаливым. как и все , сема любил ходить в школу короткой дорогой через речку быстрянку. эта маленькая речка текла в крутых бережках, и перескакивать через неё было трудно. в прошлом году один школьник не доскочил до того берега и сорвался. в больнице даже лежал. а этой зимой две девочки переходили речку по первому льду и оступились. повымокли. и тоже крику всякого было много. запретили ходить короткой дорогой. а как длинной пойдёшь, когда короткая есть! вот и задумал сема пичугин старую ветлу с этого берега на тот уронить. топор у него был хороший. дедушкой точённый. и стал он рубить им ветлу. нелёгким оказалось это дело. уж была толста ветла. вдвоём не обхватишь. только на второй день рухнуло дерево. рухнуло и легло через речку. теперь нужно было обрубить у ветлы ветви. они путались под ногами и мешали ходить. но когда обрубил их сема, ходить стало ещё труднее. держаться не за что. того гляди, упадёшь. особенно если снег. решил сема приладить перильца из жердей. дед . хороший мостишко получился. теперь не только , но и все другие жители стали ходить из села в село короткой дорогой. чуть кто в обход пойдёт, ему обязательно скажут: — да куда ты идёшь за семь вёрст киселя хлебать! иди прямиком через пичугин мост.

187
379
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Подвиги это тема текста я так думаю

Як варіант, можна схарактеризувати Софі з твору "Мандрівний замок Хаула" у такий б:

       Юна дівчина Софі – найстарша із трьох дітей у своїй родині. Окрім неї батьки мають ще двох доньок. Софі – справжня майстриня, «вона дуже спритно вправлялася з голкою»

       Дівчина начитана, сумлінно доглядає за своїми сестричками, яких завдяки своїй майстерності у шитті ще й гарно вдягає: «...вона пошила для Летті темно-рожевий костюмчик, про який Фанні сказала, що він виглядає так, ніби куплений у найдорожчій крамниці у Кінгсбері».

       Проте з Софі трапляється нещастя – чаклунка перетворює її на стару за помилкою. Так починаються її пригоди у чарівному місті. Дівчина наділена особливим вмінням наділяти предмети душею. Саме це допомагало їй вийти цілою із різних ситуацій, не заподіявши нікому шкоди. З дівчини знялось закляття старості й вона знову стала молодою. Не зважаючи на те, що вона думала, що залишиться самотньою, дівчина зустріла своє кохання – Хаула. І фінал твору натякає на те, що закохані залишились разом: «Вона знала, що довге і щасливе життя з Хаулом може виявитися значно багатшим на пригоди, ніж будь-яка казка, яка закінчується цими словами, але твердо вирішила спробувати».

         Софі – щира та мудра дівчина, наділена позитивними рисами. Вона працьовита та сумлінна, має чимало талантів та містить у серці сподівання на диво.

Популярно: Литература