Есть ответ 👍

Напешите . по теме ,, сказочная о весеннем ручейке '' . коротка 10 строчек

164
227
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

likapak1
4,6(1 оценок)

Эта была создана давно.как то раз шла девочка по лесу,в глубокой роще она увидела ручеек.она подошла к нему и смотрит,видит она деревья,птиц,все только самое весеннее.улыбается, и видит что этот ручеек показывает путь,но она не знала куда.и вдруг после тех мгновений,на которые она любовалась этим ручейком стало темнеть,подошол вечер,все затихло.и ручей показывает ей путь,но она не понимает,и вот наступила темная ночь.в тот момент ручей поплыл и начал бушевать,хотя ручейкам это не прейсуще и люди поняли,что то не так.потому что ручей много бушевал,и они побежали за ним.увидели девочку,которую ее и отнесли в деревню.утро,встала девочка,умылась,покушала и побежала обратно в лес с позоранку.и бежит,бежит и радуется,тому что ручей ее спас. и с тех пор этот сказочный ручеек называется сказочным так как он спас человека,и это было необъяснимо.и она видела в нем весну.и только она назвала его весенним ручейком.

Как то так

На моє переконання, здоров’я — це найбільший скарб людини. З розвитком сучасного світу люди часто забувають про це. Матеріальні цінності, які щодня засліплюють нам очі, затьмарюють також і наш розум, і така важлива річ, як здоров’я, стає другорядною проблемою. Часто це стається мимовільно: ми не помічаємо, що п’ємо, що вживаємо в їжу, чим дихаємо і скільки рухаємось. А тим часом наше здоров’я ламається…

Здоровий б життя повинен бути першочерговим завданням кожного з нас, якщо ми сподіваємось на щасливе майбутнє. Довести своє твердження я можу наступними аргументами.

По-перше, людина, яка в молодості не шанувала свого фізичного стану, не почуватиметься добре в старості, якщо їй пощастить дожити до цього періоду людського життя. Саме від нас залежить, як виглядатиме наше потомство та й людство загалом через добрий десяток років. Страшно собі уявити, що майбутнє нашого світу в наших руках.

По-друге, становлення здорового організму — це річ поступова та непереривна. Якщо здоров’я не стоїть серед твоїх пріоритетів сьогодні, то через деякий час твоя байдужість дасть про себе знати. «Шило в мішку не сховати», як і не сховати недбалості до себе та свого фізичного стану.

Скарбниця світової літератури дає багато прикладів щодо порушеної проблеми, адже вона була актуальною сто років тому, такою залишається й зараз. Щодо цього яскравим прикладом може слугувати образ Чіпки з роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Цей герой намагався боротись з несправедливістю та соціальною нерівністю, проте, врешті-решт, став на шлях, який перекреслив усі його благі наміри. А причиною цього став як психологічний стан Чіпки, що є ланкою загального здоров’я, так і шкідлива звичка: надмірне вживання алкоголю.

Популярно: Литература