Есть ответ 👍

30 ! 1 прикметник що перейшов у іменник , ужито в реченні а)за холодну воду не візьметься б)весняне соце-як дівчина серце в)скупий платить двічі г)на поганій землі хліб не родить 2 правильно утворено усі присвійні прикметники в рядку а) андріїв, мишачий наталчин б)миколаів,качиний,маріїн в)братів,світланів,тарасів г)мамин,сергіїн,ларисин 3.зміни приголосних відбулися при творенні обохприкметників рядка а)депутатський турецький б)пекарський, солдатський в)господарський львівський г)товариський козацький 4,зясуйте у яких із поданих слів на місці пропуску требе писати знак мякшення гарнен..кий, тонесен..кий,чистісін..кий,малюсін..кий а)в усіх словах б)лише в першому слові в)лише в першому й другому словах г)лише в третьому й четвертому словах 5. окремо не з прикметником треба пиати в реченні а)таня крадькома змахнула свіжу, не/прохану сльозу б)ти не/легке життя прожила моя мамо в)нам був не/нависний злодійський лад г)після дощу капелюх не/потрібний 6.букву н на місці пропуску треба писати в усіх словах рядка а)жадан ий, пісен ий, неоцінен ий б) ий, священ ий, безвин ий в)туман ий, журавлин ий, числен ий г)недоторкан ий, баклажан ий, гречан ий 7.через дефіс треба писати всі складні прикметники в рядку а)синьо/жовтий, східно/український, старий/престарий б)мовно/літературний, історико/культурний,чужо/земний в)чорно/гривий,осінньо/зимовий, гірко/солоний г)північно/західний, темно/зелений,українсько/італійський 8.складіть текст на історичну тематику в науковому стилі 4-6 речень використавши прикметники

280
322
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1) в) скупий 2) в) 3) г) 4) а) 5) в) 6) б) 7) г) 8) київська русь простягалася на мальовничих просторах нашої неньки - сучасної україни та за її кордонами. нею правили чудові, іноді жорстокі та багаті князі та одна княгиня ольга. вони проводили різні розвиваючі державу реформи. найвидатніша реформа, що підняла русь-україну в очах прогресивних країн це релігійна реформа. дго володимира великого її  намагались провасти два рази, але народ не був готовий до неї. також була проведена податкова реформа

поради щодо ведення телефонних переговорів

1.говоріть коротко.  

2.обов'язково представтеся. коротко поясніть причину свого дзвінка і тільки після цього переходьте до подробиць.  

3. зрідка називайте співрозмовника на ім*я.  

4. говоріть діловито. не намагайтеся видати всю інформацію за кілька десятків секунд. так співрозмовник нічого не зрозуміє. чітко вимовляйте слова. не читайте свою промову з папірця. ви зобов'язані продумати лінію своєї розмови і зробити відповідні записи, але не варто дослівно складати текст.  

5. тримайте ініціативу в своїх руках.  

6. перетворюйте бажання клієнта в замовлення. уважно ставтеся до питань, які задає клієнт. саме вони говорять про те, що особливо важливо для співрозмовника.  

7. нагадайте про себе. обов'язково передзвонюйте клієнтам, які не змогли вам додзвонитися. якщо людину, з якою ви хочете зв'язатися, немає на місці, обов'язково просіть передати йому, що ви дзвонили. можливо,   дзвінка у відповідь і не буде, але ваше ім'я вже буде "на   слуху".  

8. намагайтеся не переривати розмову. протягом телефонної бесіди не відволікайтеся на розмови з іншими людьми.  

9. збирайте інформацію. під час переговорів по телефону записуйте всі важливі подробиці: імена, адреси, цифри і т. д.  

10. фіксуйте тривалість розмови.  

11. підсумки бесіди. в кінці розмови коротко підведіть її підсумки. закінчуйте бесіду відразу, як тільки вам вдасться досягти її мети. один з можливих варіантів такий: "дуже вам вдячний. думаю, цього достатньо. сподіваюся незабаром вас побачити".

Популярно: Українська мова