Есть ответ 👍

Проверте ошибки ..я вважаю, що в наш час є актуальний драматичний твір миколи куліша "мина мазайло".в драматичному творі добре зображена українізація , що була актуальною у двадцяті роки і до тепер. тому , що історія циклічна . в україні зараз відбувається українізація культури, мови , нації. переконливий прикладом щодо цього аргументу є , на мою думку, образ родини мазайла: мини мазайла, рини , малайлихи , тьоті моті . кожен з цих героїв елюструє протест українізації і прихильності до міщанства . у їхніх діях зображена національна упередженість й зверхність . це відображається в прагненні змінити прізвище , лише син мокія хоче додати до прізвища другу половину -квач. ще одним прикладом може слугувати те ,коли мина мазайло наймає вчительку російської мови . врешті-решт мазайло отримав нове прізвище і після його звільняють за українізації з посади . мокій , навпаки ,хоче додати в своє будене життя частинку української мови та культури. він , навіть, переконав улю в красі й чистоті української мови і зміх закохати ії в себе . в творі до думок мокія приєднується дядько тарас , але він бачить по іншому шлях до українізації. отже, в кожного з нас має бути власна думка на бачення зростання власної країни , але ми повинні любити і шанувати свій рідний край. адже, ми повинні дотримуватися історії та звичаїв своїх пращурів.

153
347
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Тому що історія циклічна. (кому не став) .найнявши вчительку правильних проізношеній мазайло ілюструє протест українізації(так буде краще побудоване речення).спокій навпаки хоче.. (я не впевнена чи там ставляться коми).він навіть переконав там не став) адже ми повинні.. (коми не став)

ответ:Відскрипіла возами осінь, на санях від' їхала зима, і вербовим човником прибилась до бродів весна.

Рясні дощі, що набридливо періщили кілька днів підряд, геть розмили сірі кучугури снігу, південний вітер зігнав жовту малу воду в калюжі та широкі озера.

Сьогодні сонце висварило в осені ще один погожий день, і він знав, куди йому занести бабине літо.

Старшина лічила ранком військо, і багато кращих вояків у ньому бракувало: ніхто не знав, де й як вони лягли.

На березі хвилястої Десни, де білі піски і дерева зелені, де слід віків одкопували вчені, стояло місто, оповите в сни.

Объяснение:

Популярно: Українська мова