Есть ответ 👍

Опис павлуся із твору а чайковського за сестрою за планом 1павлусь головний герой твору представник славного роду судаків 2 козацька вдача хлопця а)відвага б) кмінливість та винахідливість в) наполегливість та рішучість г)патріотизм д) щира любов до сестри е) здатність долати труднощі в досягненні поставленої цілі 3 ставлення автора та інших героїв твору до павлуся 4 моє ставлення до павла судака

124
243
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Вот ответ д)щира любов до сестри,автор та герої ставляться до павлуся, як до мужнього хлопця, який дуже любив свою сестру.який подолав дуже великий шлях щоб знайти сестру. мені найбільше сподобався герой твору хлопець на і"мя павлусь. у ньогої був дід андрій, який привчав хлопця до лицарського ремесла. навчав хлопця їздити на коні, кидати спис та внкар, орудувати шаблею та розповідав різні цікаві історії про їхні пригоди. ще в ньго були сестра ганнуся, батько, мати і старший брат петро, але він вже пішов на запоріжжя.  якось у село ввірвались татари, запалили хати та почали ловити дітей. мати та дід хлопчини загинули, а ганну та батька захопили у полон. павлусеві довелося виявити велику сміливість, витримку, кмітливість, щоб потрапити в крим і знайти спосіб урятувати сестру. у які б скрут ні обставини не потрапляв хлопець, він ніколи не втрачав почуття людської гідності, не зраджував християнської віри. це йому вистояти й досягнути мети, незважаючи на його молодий вік. 

Кажуть, що поет формується у дитинстві. маленька тендітна дівчинка мріяла про надзвичайну дивну казку (вірш «мрії»). вік лицарства і шляхетних вчинків приваблював не одне покоління юних романтиків. однак у лесі українки своє бачення доби мужніх воїнів, лицарських турнірів: тільки дивно, що не принци.   таємницею укриті.   не вродливі королівни   розум мій очарували. дівчинка гортала малюнки лицарських романів. її приваблювати не переможці лицарських поєдинків, котрі «промовляли люто “здайся! ”», а переможені. нехай вони і «розпростерті», до землі прибиті списом, але з уст зривається горда відповідь: «убий, не ! » маленька дівчинка леся вже тоді, в пору свого дитинства, поважала силу духу, справедливість. вона поважана тих, хто навіть під загрозою смерті не хотів здаватися. можливо саме в них вона вчилася великої мужності. ця мужність знадобилася їй у житті, боротися з власною недугою та життєвими . в іншому вірші «як дитиною, бувало» маленька мрійниця леся виступає мужньою і гордою дівчинкою. гулі від падіння не викликати сліз. вона тихо вставата і ніколи не скаржилася на біль від забиття:   «що болить? » — мене питали.   але я не признавалась   — я була малою горда,   — щоб не плакать, я сміялась. такою була поетеса в дитинстві. вона поважала в людині гордість і силу духу. сльози леся, як і лірична героїня вірша, вважала слабкістю. але минув час, і вже доросла леся переглянула свої погляди. щоб не скінчилася драматична ситуація злим жартом або не зірвалося з уст в’їдливе зауваження: безпощадній зброї сміху   я боюся піддаватись,   і, забувши давню гордість. плачу я, щоб не сміятись.   характер лесі українки сформувався в дитинстві. просто з дитинства вона ввійшла в літературу — як символ мужності, стійкості, нездоланності людського духу.

Популярно: Українська література