long6
18.06.2022 14:05
История
Есть ответ 👍

Крестьянин, ведущий хозяйство с применением техники на собственной или арендованной земле ?

290
395
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

romka199811p0bu18
4,8(88 оценок)

Скорее  всего,  фермер
uncu4ek
4,4(51 оценок)

Євгеній Онєгін з однойменного роману у віршах О. С. Пушкіна – це типовий образ молодої людини, що представляє блукаюче в своїх настроях покоління 20-их років XIX століття. Цей герой, як і багато реально існували його сучасники, не приймав свого часу і внутрішньо відчував невідворотну неминучість змін у суспільстві.

Молодь тієї епохи по-різному усвідомлювала прийдешню зміну пір. Одні організовувалися в громадські рухи, щоб одними з перших виявитися в строю змінників-реформаторів. Інші ж, подібно до Євгенія Онєгіна, навпаки не робили ніяких рішучих дій. Тих, хто просто піддавався тяжкій тузі, все сильніше протиставляючи себе світові, була більшість.

Які ж основні риси Онєгіна? Що він шукає? У всьому, чим керується Євген, неможливо знайти чесноти – безумовно, він прекрасно тримається, проявляє необхідний такт, що не пропускає нагоди проявити свою освіченість, але продовжує залишатися холодним і відчуженим. При цьому буде неправильним вважати його суто негативним персонажем, оскільки він, скоріше, нещасний через свій егоїзм. З дитячих років у результаті нестачі батьківської теплоти, Онєгін занадто рано переситився нехитрими іграми світського суспільства. Ще в юності він приходить до того, що в любові полягає лише підступне удавання, а в дружбу – лицемірна фальш. Євгену неприємно будь-яке оточення, за його максимально чемним поводженням явно проступають критика і засудження. Але йому також чуже і все інше. Життя, побудована на древніх російських традиціях, також швидко кидає його в болісне ловлення. Онєгін не може відмовитися від згубного егоїзму і презирства до людей, як і багато представників його покоління. Його образ увібрав в себе основні проблеми дворянства того часу: неможливість реалізувати свій потенціал, згубна неробство, інфантильність і непрактичність.

Онєгін відчуває свою непотрібність і в якісь моменти навіть насолоджується своїм становищем. Наприклад, в розмові з Тетяною він явно смакує свою нездатність отримати буденне і навіть банальне щастя, що малює в мріях молода дівчина. Герой бачить в свою тугу романтичну друк обраності: він щось, на відміну від усіх, розуміє тлінність буття, а більшість сліпо обертається в калейдоскопі днів. Можливо, це помилкове відчуття переваги і губить його, адже тяга до звичайного, земного щастя занадто пізно опанувала ім. Така доля багатьох його одноплемінників: ідеалізуючи свій штучний сумний образ, вони відірвалися від реального життя і загрузли в собі.

Популярно: История