Есть ответ 👍

Перескажите с кольцом какую роль в этой сыграл случай дубровский

189
479
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

LarzMarz
4,5(51 оценок)

Марью кирилловну троекурову отец захотел выдать замуж за верейского. она не хотела и сказала батеньке, что найдет защиту и не станет женой нелюбимого. маша попросила брата сашу положить кольцо в дупло дуба. он это сделал, но   рыжий деревенский мальчишка забрал колечко. дети подрались. их разнял дворник   степан. кирила петрович поговорил с дерущимися, а марья кирилловна краснела при этом и   и   молчала.   дубровский не вовремя получил информацию о том, что девушка выходит замуж и не смог предотвратить это событие. с кольцом повлияла на судьбу дочери кирилы петровича.

Історична основа роману “Айвенго” У романі “Айвенго” В. Скотт зображує епоху раннього Середньовіччя, зокрема події ХІІ ст. Це була доба, коли в Англії утверджувалися феодальні відносини, завершувався процес закріпачення селян. Цей процес ускладнювався вторгненням норманів. Іноземні феодали, підкоривши країну, захопили кращі землі й почасти винищили, почасти змусили поступитися місцевих англосакських землевласників. Дія роману розпочинається з останніх років ХІІ ст. (приблизно 1194 р.) і пов’язана з поверненням короля Річарда І після тривалої відсутності до Англії, його боротьбою проти брата – принца Джона, який намагався захопити престол, і свавільних феодалів.

Історична довідка Англоса кси (англ. Anglo-Saxons, нім. Angelsachsen, данськ. Angelsakser) — історики дають цю назву германським племенам англів и саксів, до яких приєдналися і юти. Ці племена, що жили між річками Ельбою і Рейном, в середині V ст. почали переселятися в Британію. У ХІІ ст. англосакси були корінним населенням Англії. Норма ни (норма ндці), “північні люди” — початкова назва жителів Скандинавії, особливо Норвегії, потім назва морських розбійників, які спустошували в IX-XI ст. берегові країни Європи і були відомі також під іменем вікінгів (воїни). Англію, на яку нормани з IX ст. майже щорічно здійснювали походи, вони зайняли в ХІІ ст.

Популярно: Литература