Есть ответ 👍

Надо ответить на 3 любых вопроса все они про петра гринева. 1. портрет героя, динамика портрета 2. мир вещей, характерезующих героя 3. черты личности героя 4. речь героя, как средство его характеристики 5. оценка героя марьей ивановной, савеличем, швабриным и пугачевым. заранее

216
269
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Natali250707
4,8(33 оценок)

3.петр андреевич гринёв - главный персонаж повести "капитанская дочка".вся жизнь гринёва - образец поведения молодого человека, рано задумавшегося о своем предназначении, чести, достоинстве, верности слову.уроки жизни, которие получил сын андрея петровича, з точки зрения современного читателя, жестоки и тяжелы.на самом деле, юный гринёв был подготовлен к тому, чтобы выдержать испытание на прочность, подтвердить право называтьса офицером, мужчиной.

«енеїда» і. п. котляревського належить до травестійного жанру [від італ. переодягати], в якому використовується сюжет певного твору для зображення зовсім іншого, ніжу оригіналі, життя. героїчний зміст оригіналу письменник подає в зниженому, жартівливому плані. таким чином урочисто-піднесена розповідь перетворюється на бурлескну. назва твору пов’язана з ім’ям головного героя — енея. за грецько-римською міфологією,  еней  — син дарданського царя анхіза і богині афро-діти, один із героїв троянської війни, оспіваної гомером (viii—vii ст. до н. є.) в «іліаді» й «одіссеї».еней є говним героєм поеми. але еней не сам, з ним усюди і завжди його вірні побратими-троянці. яким же зображує і. п. котляревський головного героя? еней — відважний, хоробрий ватажок, який повів своє військо до латинської землі. автор, хоча іноді й за не дуже шанобливих епітетів, але з любов’ю змальовує його: еней був парубок моторний і хлопець хоть куди козак, удавсь на всеє зле проворний завзятіший од всіх бурлак. еней здатний і на бійку, і на розваги, і на «дипломатичні стосунки» з ла-тином, ацестом, евандром та іншими царями; вміє майстерно танцювати, любить випити і погуляти.портретний образ енея зустрічаємо на сторінках поеми багато разів. автор то милується ним: прямий, як сосна, величавий, бувалий, здатний, тертий, жвавий, такий, як був нечеса-князь, на нього всі баньки п’ялили, і сами вороги хвалили, його любив всяк — не боявсь. а то змальовує у досить-таки непривабливому вигляді: напали з хмелю перелоги, опухли очі, як в сови, і ввесь обдувся, як барило,еней у котляревського і ланець, і поганець, «мутив, як на селі москаль». він — призвідця і злодіяка всіляких витівок і бешкетів. у мирний час еней любить добряче почастуватися хмільним, усмак поїсти, до втоми погуляти, досхочу виспатись. за розвагами й пиятикою він забуває навіть мету свого життя — побудувати нове царство, і зевс мусить не дуже чемно нагадати йому про це. енеєві притаманні й інші людські слабкості. разом з тим він наділений і досить симпатичними рисами: він «ласкавий, гарний і проворний, і гострий, як на бритві сталь» (тобто дотепний), доброзичливий, легко сходиться з людьми. еней — вимогливий і суворий начальник, але добрий і справедливий, постійно дбає про своїх гольтіпак-троянців, тужить за загиблими. у скрутну хвилину, як справжній запорожець, звертається за правдою до громади.

Популярно: Литература